Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy munkamániás férjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munkamániás férjjel együtt maradnátok, akinek fontosabb a pénz és a munka, mint a családja ?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk még csak házasok, 7 éve vagyunk együtt. Megcsalás egyik félnél sem volt sosem. Férjemről azt kell tudni, hogy rettenetesen önfejű és sosem vallja be ha hibázik, mindig mindenért mást hibáztat. Én ezt gyűlölöm benne, mert ha valami nem ugy van ahogy ő elgondolta, akkor velem kiabál, engem hibáztat, még akkor is ha én azt sem tudom miről van szó. És nekem ebből már nagyon elegem van, én már úgy érzem hogy ez miatt kezdem meggyűlölni őt, nem tudom hogy még szeretem e őt, sokszor azt kívánom, hogy haza se jöjjön, mert aztán csak felidegesít és meg sem tudjuk ezt beszélni normálisan mert abból is csak veszekedés van és elküld. Utobbi években nem működik a komumikacio köztünk, sosem volt egy dumagép, de semmit nem beszélünk meg, illetve nagyon kevés dolgot, és az a kevés dolog is csak a munkáról szól. Van egy saját cégje, ami nagyon jól megy, nagyon sokat keres, és a munka megszállotja. Ő az év 365 napjában dolgozik. Tavaly karacsonykor 1 egész napot volt otthon, de másnap már ment a műhelybe mert azt mondta hogy kár elfecsérelni a napot pihenésre, neki 1 nap elég volt. Utoljára nászúton voltunk kirándulni 3 éve, azóta semmi. Van egy 3 hónapos kisbabánk, azt hittem ha lesz baba, akkor legalább hétvégén velünk lesz, vagy legalább vasárnap délután, de nem. Egyetlen egy napot a szülés óta nem volt itthon. Ha hazajön tiszta véletlen korábban 1-2 órával, akkor azt hallgatom tőle, hogy ez alatt keresett volna XY összeget. Mindent pénzben mér. A kórházból is úgy hozott minket haza, hogy végigtelefonálta az utat, én vonszoltam magam es a picurt a babahordozóban, ő meg sietve ment és intézkedett, telefonált. Amikor jó pillanatában van, akkor olyan mint egy mézes madzag, mondta hogy neki mi vagyunk a picurral az egész világ, és nem tudja mi lenne vele, ha mi nem lennénk, hogy értünk dolgozik, hogy mindenünk meglegyen. Valóban nincsenek pénzügyi problémáink, mindenünk meg van, neki hála nem kell semminek néznünk az árát, de egy ami hiányzik az életübkből az ő maga. Sokszor mondom neki hogy élhetnénk szerényebben, kijönnénk kevesebből is, de ő csak hajtja magát. Félek, hogy 30 évesen szívrohamot vagy agyvérzést kap. Én abszolút nem vagyok költekező típus, tőle sosem kértem pénzt.

Szerintetek mit tehetnék, hogy javuljon a helyzet ? Szerintetek elköltözzek a kicsinnyel, hogy rájöjjön végre, hogy így nem lehet ? Én így nem tudok tovább élni, történnie kell valaminek, de nem tudom mit tegyek, beszélni hiába beszélek neki, nem lehet vele komunikálni


2021. aug. 30. 21:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha valakinek olyan a természete hogy mindig mást hibáztad, méghozzá azt aki a legközelebb van hozzá, az azért csak szemet szúr 1-2 év alatt is. De még ha 6 év is kellett volna hozzá. De te naivan mégis szültél neki. Te is hibás vagy, mert tudtad már ezt hamarabb.
2021. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem fog megváltozni. Vagy így élsz vele vagy elválsz.

Ő nem egy szorgalmas ember hanem egy pénzhajhász.

Nekem a legnagyobb sértés ha valaki a pénzével méri hogy mennyi időt tölt velem.

Emberileg egy nulla.

2021. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
11-es ha hiszed, ha nem, ez a mást hibáztató dolog csak utóbbi pár évben kezdődött, vagyis jobban mondva most vált elviselhetetnenné. Talán a munkamániásságával jött, és a stresszel ? Nem tudom....Egy dolog, ami miatt mindig szemet tudtam hunyni a hibáztatásokon, az az, hogy bocsánatot kér ha jó pillanata van. De már betelik nálam is a pohár, pedig roppant türelmes ember vagyok. A kisbabát nem bántam meg, ő lett az életem értelme.
2021. aug. 30. 22:58
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
A volt párom volt ilyen, csak a munka semmi más. Mikor édesanyám meghalt és összetörtem akkor is fontosabbak voltak a dolgai mint én. Akkor azt mondtam ebből elég. Nem bírtam volna ki így egy életet, hogy mindennel egyedül maradok. Életem legjobb döntése volt hogy szétmentünk.
2021. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
44%

Nektek ingyen van az áram, és a boltban sem kell fizetnetek?

Mert felénk nem a fán terem a pénz, és ciki vagy sem, de az átlag Gyakorisokkal ellentétben, nem is heti 2 órás netes melóval keresek 5,6M forintot sajnos.

2021. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

15

Igen, nekem ingyen van az áram, az internet is, meg a szgép, monitor, billentyűzet, egér.


A boltban meg nekem fizetnek.


És soha de soha nem hagynék el egy ilyen jó embert, mint akiről itt szó van.

2021. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon buta ember a férjed. Én leülnék vele beszélni, hogy változtat a dolgon, vagy lelépek. Mondjuk eleve ilyen pasinak nem is szültem volna. De ha már idáig eljutottatok és az elmondásod alapján saját magad is meg tudnátok élni a picivel, akkor érdemes inkább kilépni ebből a kapcsolatból és keresgélni egy törődőbb férfit. Vagy tarts titokban egy szeretőt. Úgyse venné észre..
2021. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%

Értem mi a bajod kérdező, de a saját vállalkozás az ilyen.Ott akkor és addig kell dolgozni, amíg lehet.Ha nem tenne bele ennyi energiát, akkor elúszna az üzlettel.Sajnos egy fenékkel nem lehet két lovat megülni.

Ha számodra elviselhetetlen a helyzet, akkor nem illetek össze.

Azt te is tudod mennyibe fog később kerülni a gyereknek biztos jövőt teremteni, hát mérlegelj.Hagyd ott a férjed és neveld a gyereked.Arra viszont semmi garancia nincs, hogy ha találsz majd újabb tartós kapcsolatot, ott majd olyan férfit fogsz ki aki neked megfelel.Az viszont annál biztosabb, hogy pénzes pasit másikat nem találsz, olyat legalábbis biztosan nem, aki neked és a gyerekednek mindent megad.Ha te önerőből fenn tudod tartani magad és a gyerek kiadásainak a részét tudod fedezni olyan szinten ami szerinted megfelelő, akkor hagyd el a férjed.Túl sokat változni valószínűleg nem fog, viszont idősebb korában már nem hiszem, hogy fog ennyit dolgozni, mert nem fogja már bírni.Lehet ő is úgy van vele, hogy addig teper nektek, amíg tud.

2021. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Fhuh nagyon sajnállak kérdező,mert ez az a típusú ember,akivel nem lehet mit kezdeni.Mikor szexeltek egyáltalán,és az milyen?
2021. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Tényleg, szex az van?
2021. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!