Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit "kaptatok" szakítás,válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "kaptatok" szakítás,válás után? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Tehát 2 év után a párom és én szakítottunk. Nem voltunk házasok. Neki több bevétele volt mint nekem, én még egyetemet végzek, emellett 4 órában dolgozom 200ezert Ft-ért. Szakításkor kérdeztem hogy 2 év együttlét után mi jár nekem? Azt mondta, 10 milló Ft-ot ad nekem, kezdjek vele amit akarok, és a kocsimat is vihetem (Fiat 500). Két héttel később ideadta a 10Mft-ot, leültünk beszélgetni amiben elmondtam neki hogy így nekem lakásom se lesz, semmim,és ez így nem igazságos, de nem érdekelte, azt mondta ő ennyit ad és pont,hagyjam békén ezzel. Kétségbe vagyok esve, így mehetek albérletbe, de alig keresek pénzt hogy meg tudjak élni, eddig az ő házában laktunk,kértem hogy vegyen nekem lakást de nemet mondott...

Ti jogosnak tartjátok? Ti mennyit,mit kaptatok szakításkor, váláskor?


25/L



2021. nov. 28. 21:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/194 A kérdező kommentje:
+ info meg annyi , hogy olyan dolgok miatt ment tönkre a kapcsolatunk, ami megbeszelhetetlen.
2021. nov. 28. 22:04
 12/194 anonim ***** válasza:
99%
Miért venne neked lakást? Dolgozz és vegyél magadnak mint más. Nem fog pénzt költeni rád, már nem téged dug, költ az új nőre.
2021. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/194 anonim ***** válasza:
48%
Összeadtátok, amitek volt, és ebből a vagyonból/megtakarításból vettetek lakást, akkor polgári peres eljárásban talán kérheted tulajdonjog megállapítást vagy tulajdon ellenérték megtérítést. De ezt neked kell bizonyítani. Ha úgy érzed, a 10milla semmi ahhoz képest, amit te beletettél, akkor vagyonjogi pert tudsz indítani bármikor, amihez nem árt, ha van a tarsolyodban: idő (több évig is elhúzódhat), idegrendszer, rengeteg pénz (kelleni fog ügyvédre, szakértőkre, esetleg perköltségre).
2021. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/194 A kérdező kommentje:
12: eltlaltad miért szakitottunk😅
2021. nov. 28. 22:05
 15/194 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem értem. Fogd be a szád és örülj neki hogy kaptál valamit, mert nem lenne kötelessége.12#
2021. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/194 A kérdező kommentje:
Oszinten úgy érzem hogy 10 millió Ft az elmúlt 2 évhez kepest semmi. Az autót magamnak vette, csak ő tartotta fent az elmúlt két évben.
2021. nov. 28. 22:15
 17/194 A kérdező kommentje:
Vettem akart lenni.
2021. nov. 28. 22:15
 18/194 anonim ***** válasza:
94%
Más 0 Ft-ot kap. 10 millióért mennyit kell dolgoznod, ebbe gondolj bele.
2021. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/194 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire unatkozol? Nincs semmi jó a tv-ben? Netflix? Kis kockulás? Nem? Akkor ránts rá oszt aludjál hülyegyerek. Holnap iskola.
2021. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/194 anonim ***** válasza:
99%

Tudod, mi jár neked? A szád.

Ismerünk, egy kamus pasi troll vagy. Szép is lenne, 2 évente cserélgetni a pasikat és mindig távozni egy lakással.😂Mert gondolom, ha szerinted ez jár, akkor nyilván, mindenki mástól is. Vagy nem lesz több kapcsolatod, mert innentől zárdába vonulsz? Na, akkor a lakhatás meg is oldódott😉

2021. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!