Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalás után lehet boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után lehet boldog kapcsolat, ha mindketten szeretnénk?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 11:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Dehogynem, meg hát veled meg is teheti.
2021. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A megcsalo fél valojaban már kilépett a kapcsolatbol es csak fizikailag van benne.


Azt hogy ő ujra szerelmes legyen vagy bármi abba akit megcsalt, hát...

Magambol kiindulva én akitol lelépek vagy massal szexelek akkor engem már az előző partner vagy ex vagy akárkim olyan szinten nem érdekel, ha ki is békülnék vele ami már önmagában hatalmas szó lenne a részemrol de akkor is csak max azert ha epp nincs ló.



Ismetlem magambol indultam ki.


Más megcsalók hogy tudják e szeretni azt akit megcsaltak akirol leváltak aki egy senki a szemükben valojában, nem tudhatom.

2021. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

*Ezért sem létezik olyan hogy megcsalást megbánni. Csak olyan van hogy max a lebukást bánja meg vki.

Mert egyszeruen nem szeretik illetve nem kell valojában az akit megcsalnak vagy megcsaltak.

2021. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Álmodj királylány
2021. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
Èn is megbocsátottam az asszonynak 10 èvvel ezelőtt, azóta is együtt vagyunk ès jó minden.
2021. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer is megbocsátottam a barátomnak, de harmadszor is megcsalt.
2021. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért csalt meg, mert hiányzott vmi, amit nem tőled akart megkapni. Ha szeretett volna, elmondja, mi a baj, de nem ezt tette. Innentől kezdve bármikor megteheti ugyanezt.

Míg te mostál, vásároltál, hogy szép rendezett körülmények várják, ő az ő gondoskodását egy másikra fordította.

2021. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem a menyasszony csalt meg, ő nyári szünetezett, én meg már dolgoztam.

Végülis egész nyáron mással kefélt.

Megpróbáltuk, de én nem bíztam meg már utána benne.

2021. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%

Igen, rendbe lehet hozzni egy kapcsolatot akar megcsalas utan is. De arra keszuljetek fel hogy hosszu idobe fog telni. Uljetek le es gondoljatok at, mert ha nem szeretittek egymast, akkor csak pazaroljatok egymas idejet.


A nekunk egy evbe telt mig helyre hozztuk a hazassagunkat, de megerte! Jobb a kapcsolatunk mint valaha

2021. dec. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Kettőtökön múlik.Csak ne használjátok pajzsként a múltat.Vagyis az elnéző
2021. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!