Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan dolgozható fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozható fel?

Figyelt kérdés
Együtt töltött idő - 20 év. 2 kiskorú gyerek (14,10). 2 éve elváltunk. Beleszeretett a kolléganőjébe, azóta is vele él. Én panelban, ők családi házban. A nőt szeretik a gyerekek. 20 évet, hogy lehet felrúgni? Értem, hogy 10 évvel fiatalabb a nő, csinosabb, szebb és karriert is épített, de nekem akkor is egy riban... marad. Gyerektartást szép összeget kapok, lakást is tudtam venni - de mégis boldogtalan vagyok. Ki járt hasonló cipőben?

2022. jan. 31. 13:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
9-es tedd meg most! Tényleg. Akármi lehetsz még mindig, fogd fel a dolgot új szemszögből. Mostmár szabad vagy. Nem kell a volt férjed kritikájától szenvedned, nem húzza le többé az önértékelésedet, önbizalmadat. Megcsalt téged, kritizált, bántott. Megérdemelt téged, aki megszülte a 2 gyerekét? Nem, mert undorítóan viselkedett veled. És egy ilyen ember véleménye számít? Dehogy számít. Ki a nő? A kifestett fiatal pipik? Ugyan már. A fèrjed fejében van baj, nem a tiedben, ne próbáld már magadat okolni egy buta, bántalmazó, érzelmileg elérhetetlen ember gyengesége miatt. Az ilyen emberek egy petákot nem érnek, azzal hogy te nem tudsz még mindig túllépni, nem fejlődsz sehova, csak szívességet és örömöt okoz nekik
2022. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Simán, mint írtad zsák krumpli voltál az ágyban, és így volt, de későn akartál változtatni, és nyilván 100 ilyen volt. Ne arra koncentrálj, hogy mi lehetett volna, hanem, hogy majd mi lehet.

Találd meg a boldogságod az önállóságban, a gyerekekben, és majd lehet csatlakozik hozzátok egy másik férfi is.

2022. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
És a kis kollegina szívességet tett neked, mert akit bárki csak így vihet, hát azt vigyék is!!!!!! Te jobbat érdemelsz! Egyik kapcsolatból amúgy sem ugrunk a másikba, ha már ilyen embert látok, el is könyvelem magamban jó helyre!!!
2022. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
13-as honnan tudod hogy a kérdező nem egy házisárkány? Rögtön a férfi a bűnös.
2022. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem tökmindegy? Az h a te szemedben a csaj mi, az csak a te véleményed. Az exed szereti, gyerekeid szeretik. A te véleményed a történetben mindegy. Miért élt volna le veled egy eletet az exed ha már más nőt szeretett meg?!?! Önbecsülés az hol van? Én is házas vagyok, de ha a férjem azt mondaná másba szerelmes, én semmit sem akarnék már tőle. Ahoz, hogy bele tudj szeretni másba, ahoz már ág előzőt rég elengedted.Csak gyerekek miatt együtt lenni úgy, h tudod, h a férjed úgy kel/fekszik, h a másik nő jár a fejében, hát ehez gyomor kell.
2022. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mintha a mi sztorinkat írtad volna le. Ugyanígy, fél év viszony után döntött úgy az exem, hogy a kolléganőt választja, azóta is együtt vannak. Őszintén szólva rohadt nehéz ezt feldolgozni. Én minden időmet, energiámat a gyerekbe fektetem, és elkezdtem tanulni. Belátom egyébként a saját hibámat is, tudom jól, hogy nagyrészt a szex, ill. annak hiánya volt az alap szituáció, de érzelmileg is eltávolodtunk egymástól, csak nem vettem észre, vagy inkább nem akartam észrevenni. Mindegy már. Nem a nőt hibáztatom már egyébként, ha nem ő, akkor később jött volna más. Próbálom formába hozni magam, hogy idővel nekem is sikerüljön új életet kezdeni. Neked is ezt kívánom kérdező.
2022. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16-os!

Nektek hány év volt? Hány gyerek? Mikor történt a válás, mióta vagytok külön?

2022. jan. 31. 15:13
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
16os vagyok, egy lányunk van, aki 16 éves. 19 évet voltunk együtt, és 2020 végén hagyott el. Nagyon nehéz hónapok voltak azok, a lányunknak is, bár szerencsére ő hamarabb feldolgozta, mostmár jó a kapcsolata az apjával, és bár nekem eléggé fájó pont, de a nővel is jóban van, megkedvelte. Nem tudok mit tenni, el kell fogadnom és továbblépnem.
2022. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Te képes voltál még azután is lefeküdni vele hogy kiderült hogy van valakije? Micsoda önbecsülés.
2022. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt a helyzet, tavaly februárban derült ki, hogy szeretője van az exférjemnek, akivel aztán le is lépett.

Egy ideig fájt nagyon, magamban sokat gondoltam rá, hogy mit lehetett volna másképp csinálni, hogy ne következzen ez be.

Nekem egyébként az segített, hogy tudatosan elkezdtem arra koncentrálni, hogy mi volt rossz a házasságunkban, az exférjemben. Elkezdtem egy jegyzetbe felírni a telefonomba, hogy "miért vagyok hálás, hogy vége lett". Mostanra kb 15-20 dolgot írtam bele, és ha újra elérzékenyülnék, szerintem bőven elég lenne elolvasnom ezt a listát... Sőt, elég most rágondolnom, és egyre inkább nem értem magam, hogy miért is nem ért véget hamarabb az a házasság, mert belegondolva, én sem éreztem jól magam benne.

2022. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!