Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, miért vágja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, miért vágja magát áldozati pózba a legtöbb egyedül álló anya?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 09:11
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/143 anonim ***** válasza:
93%
Menj már a tudod hova te vén pedó, a térdzoknis kislányaiddal 🤮
2022. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/143 A kérdező kommentje:

81.


Jajjj. A hányós smájli. :)


De ha lehet ne térjünk el a kérdés eredeti témájától! Nem a férfiak, hanem az egyedülálló, saját felelősségüket el nem ismerő és el nem fogadó anyák a téma. Pláne azok, akik nem fogadják el, hogy hátrányban vannak a fiatal, gyermektelen nőktől, a "húspiacon". Húspiac...de rühellem ezt a kifejezést. Mondjuk csak itt a Gyakorin olvasom a nőktől.

2022. febr. 13. 15:50
 83/143 anonim ***** válasza:
74%
Mert fogjátok föl, hogy még egy átlagon aluli nőnek sem kelletek, nem hogy egy fiatalságának tavaszát élő 10/10es csajnak. 🤣 mikor fiatalok voltatok sem kellettetek a szépeknek, nem hogy most. Meg nem a válás nullázott le titeket, hanem nullák vagytok. Más is elválik, még sem lesz hajléktalan. Ha jó munkád van, nem fog földhöz vágni a válás, meg a gyerektartás, de bújjatok csak emögé a kis álomvilág mögé. És akkor ki játssza a mártírt, a nő? Biztos? Még egy jó munkátok sincsen, mert semmi kitartásotok, ambíciótok, a személyiségének taszító és gusztustalan, aztán itt veritek a seggeteket a földhöz, hogy milyen igazságtalan az élet. Brühühü. El lehet járni iskolába, nyelvet lehet tanulni, azt kezdessz az életeddel amit akarsz, lehetsz vállalkozó, de a többségetek pláne itt gyakorin, még a szakmunkásképzőt is full kettessel teljesítette. Akkor miről beszélünk?
2022. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/143 anonim ***** válasza:
79%
Az öregedés meg az élet velejárója, nem egy tragédia, attól még tarthatod jól magad. Senki nem marad örökké 18 éves, esetleg agyilag, mint a kérdező és a lepontozó sleppje.
2022. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/143 anonim ***** válasza:
79%

#82 Én már elmondtam amit akartam ezzel kapcsolatban, a 20-asban.

Én személy szerint nem voltam hátrányban. És milyen felelősségemet és kinek kéne elismernem? Az incel rögtönítélő bíróságnak, személyedben, aki ki tudja hány évesen, de ott tartasz hogy tinilány nyami? 🤦 Vicc kategória vagy. Vegyél sok Neutrogenát a pihe-puha kacsókhoz, és élj továbbra is boldogan a virtuális lényeid társaságaban.


Ps. a húspiac tipik incel szöveg, soha nőtől még nem láttam itt...

2022. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/143 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen “zsenik” akik az ilyen kérdéseket gyártják, meg még a vibrátorokhoz képest is hátrányban vannak, nem hogy a normális férfiakhoz képest… majd pont az ilyen fiatal 10/10es csajok fognak bomlani utánatok. Ha így lenne, nem éreznéd szükségét az (egyedülálló) anyák szapulására. Leszarnád, és nem foglalkoznál mással, csak a kiscsajok döngetésével. De várjunk… nekik nem kellesz, és b*ssza az egódat, hogy az egyedülálló anyák nem vetik magukat az ágyadba és szolgálnak, csak mert rájuk nézel. Zavar, hogy nekik is magasabban van a léc, mint ahova te csak ellátsz, és valami beteg pszichopatológiai oka van annak, hogy a saját önbecsülését sérül, azért mert az egyedülálló anyáknak nem sikerül lerombolni az ő önbecsülésüket. Keress inkább szakembert. Beteg vagy.
2022. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/143 A kérdező kommentje:

83.-ra.


Matekozzunk!


Válás után adva van apu. Apu fizuja = X összeg.


Ebből fizesd:


2 gyerek tartásdíját: Mondjuk...100.

A nejnél maradt ház hitelének mondjuk fele: 150

Kocsi hitel: 100

Új albi: 150 + rezsi 50


Már most vagyunk: 550.


És akkor még nem evett, nem vett ruhát, nem vett semmit!


A kérdés: 10000 férfiből, hány keres olyan összeget, hogy X nagyobb, mint 550 + forint?

2022. febr. 13. 15:59
 88/143 anonim ***** válasza:
100%
87 tanulni kellett volna előbb, azzal találni egy jó munkát, nem gyereket csinálni a semmire.
2022. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/143 anonim ***** válasza:
97%

87! Ez megoldható, ha felhúzod a mocskos farkadra azt a hülye gumit. Mert nem akartad a gyereket, nem ez a lényeg? Csak “belekényszerítik” szegény férfiakat.

Az védekezik, aki nem akar gyereket. Ha a pasi nem akar, akkor gumit húz. Érdekes, nőként én se akarok gyereket, mégsem lettem terhes, mert egyik exem akart volna gyereket. Döbbenet….

2022. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/143 anonim ***** válasza:
85%
Jaaaaa és akkor még nem is nálad lakik a gyerek, örülj neki. Az többe kerülne, mint a gyerektartásod, amit kínkeservesen kifizetsz. Havi kajáztatásra sem elég, csak szólok.
2022. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!