Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, miért vágja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, miért vágja magát áldozati pózba a legtöbb egyedül álló anya?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 09:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/143 anonim ***** válasza:
87%
Szóval magyarul az élvezésen kívül minden is a nő dolga, oké értem 🤣🤣 Hoboszexuális élősködők. Normális párkapcsolatról és jó életről ilyen mentalitással ne is álmodjatok. Terápia+önfejlesztés sosem késő.
2022. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/143 anonim ***** válasza:
33%

60! Tanulj meg olvasni, pont azt írtam, hogy aki hazudik, hogy szedi, az szerintem aljadék, azt nem sajnálom. Viszont, ha a pasi tudja, hogy mi a helyzet, vagy akár csak gyanakodik, akkor 1, szakítson, vagy 2,akkor is húzzon gumit, ha a csaj mondja, hogy ne.

59! Nem mindenki szed fogamzásgátlót. Nekem pl nem is ajánlotta a nőgyógyász, mert vérrögképződésre hajlamos vagyok, gyakorlatilag szélsőséges esetben meg is halhatok, ha szednék, és az orvosom szerint (akinek jobban hiszek (mint orvos, szakember), mint az oldalon picsogó inceleknek akiknek semmi rálátása nincs a dologra) ez elég gyakori. Igen biztos vannak tinilányok, akik szedik, de nem egészséges, hosszútávú egészségügyi problémákat is tud okozni. Méh kivétele, és petevezeték elkötése Magyarországon 35 év alatt ÉS 3 gyerek nélkül nem végezhetnek (törvényileg van tiltva). A krémek, stb az meg annyira megbízható, mint a megszakításos. Vagy bejön, vagy nem. Kicsit tájékozódj, mielőtt elkezded itt osztani az észt, mert nem marad. Vagy már nem is maradt.

2022. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/143 anonim ***** válasza:
96%

Ja, én is szedtem tini koromban. Az évek alatt olyan szinten levitte a libidómat, hogy a végén mondtam a férjemnek, hogy én abbahagyom, azért a 2 heti egy szexért nem éri meg. Na azóta minden nap kívánom, alapból is sokkal jobb a hangulatom, teljesen megváltoztam jó irányba. A gyógyszernek elég komoly mellékhatásai vannak. Sok barátnőm szedte tinikorától, aztán huszonévesen mind abbahagyták, mert kikészítette a hormonháztartásukat. Ma már rengeteg nő nem hajlandó mérgezni magát vele. A férfiak meg csodálkoznak, hogy sok nő mitől nem kívánja a szexet, meg mitől hisztis házisarkány. Hát kíváncsi vagyok, ha az ő hormonháztartásuk lenne mesterségesen megbolygatva évekig, mennyire lennének vidámak. Szedje azt a szart akinek két anyja van.

Az orál "megbízható", csak akkor már mindek pasi. A legtöbb nő akkor már inkább masztizik egyedül. De ha sikerül olyat találnod, akinek elég a nyalás, akkor hajrá.

2022. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/143 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom hogy ez az "orál-anál a fogamzásgátlás" lúzer már megint, akkor nem válaszoltam volna egyszer sem komolyan a kérdésére. Szánalmas senki.
2022. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/143 anonim ***** válasza:
87%
#61: ők a "jófiúk", a "szép lelkűek" :D
2022. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/143 anonim ***** válasza:
89%
Irónikus, hogy valaki tönkreteszi a testét egy férfiért. Fogamzásgátló, szülés, ez mind a nő testének változás, utána meg ott hagy kölyköstől, más nőt tönkretenni.
2022. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/143 anonim ***** válasza:
85%
Ha te nem akarsz kölyköt köttesd el magad te! Probléma megoldva, irány urológia. Jó néhány trehány még a fitymaszükületét sem képes kezeltetni, mert úgy féltik a kis gusztustalan libanyomorítójukat, ami a nemi betegségek melegágya. De a pofázás megy a méhészetről. Aha, az urulógián meg mikróban zsugorodik a pömpölőtök egy hagyományos rutinvizsgálattól is. Már annak a kis százaléknak aki el mer menni.
2022. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/143 A kérdező kommentje:

68.-ra.


"libanyomorító"


Anno nagypapim használta ezt a kifejezést. Feltörtek az emlékek. KÖSZÖNÖM!!!

2022. febr. 13. 13:21
 69/143 anonim ***** válasza:
86%
Hívhatjuk többféleképpen is, a mondandóm lényege ugyanaz, igénytelenek vagytok, aztán még nektek áll sok helyzetben feljebb. Aztán érdemben is válaszoljál 😄 vagy menjél köttesd tényleg el magad, jobban járunk, ha nem szaporodtok
2022. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/143 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy férfi nem akar gyereket, húzzon fel egy kibaxott gumit a farkára (ha a nő szed gyógyszert, akkor is) és nem lesz gyerek. Ja, hogy a "gumi oooolyan kényelmetlen", meg "elveszti a szex a varázsát,míg felhúzzuk"...Menjetek már a pitsába.
2022. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!