Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, miért vágja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, miért vágja magát áldozati pózba a legtöbb egyedül álló anya?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 09:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/143 anonim ***** válasza:
32%

Azt mondja teljesítettek :D :D :D Ha én kimegyek szrni én is teljesítek? Csak mert nagyjából ugyanaz a 2 folyamat, szimpla biológia. Szülni egy patkány is tud, sőt ha akarod kivágják belőled a kórházban a pulyát, szóval még csak "szenvedned" sem kell. Hagyjuk már.

Arról nem is beszélve, hogy amilyen ütemben szaporodunk, az ember értéke lassan eltűnik majd, ha elfogy az ivóvíz, pláne.

Az én szememben a Nagy Ősanyák senkik. Ha lenni akarsz valaki, tégy a közért (nem, nem szüléssel!), foglalkozz a környezetvédelemmel stb. De amíg csak annyit értél el, hogy kipréseltél egy húscsomót lentről, csend legyen.

2022. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/143 A kérdező kommentje:

Előjött a védekezés.


Nos ez egyértelműen a NŐ dolga.


Hiszen neki van több lehetősége: spermaölő hab és gél, női gumi, elkötés, méh/petefészek eltávolítás, pesszárium, bogyó, injekció, tapasz, oral, anal, és ezek kombói. Valamint, ő mondhatja a gumi nélküli pasinak, hogy: "Anyádba toljad így!".

2022. febr. 13. 12:31
 53/143 anonim ***** válasza:
83%

"Viszont:izgi,trendi,a barinőknek is tetszik,sok lájkot hoz"


Megint jön az általánosítás, hogy csak a jó pasik lehetnek köcsögök.


Engem pl egy tanult, okos, megbízható, átlagos keresetű, nem jóképű pasi hagyott el 6 év után, mert nem bírta a gyerekkel járó felelősséget és munkát. Most egy jóképű, minimálisan művelt, balhés múltú, de magas érzelmi intelligenciájú pasi neveli velem a gyereket szeretetben, békében, hosszú évek óta. Akiről azt gondoltam, hogy megbízható lelépett, akiről azt hittem hogy megbízhatatlan bizonyított és azóta is minden nap bizonyítja hogy alkalmas a feladatra.


Nem tudhatod előre, hogy valaki milyen apa lesz, nincs előjele. Max akkor ha már van gyereke és szarik rá..na azt én sem értem hogy aki olyannak szül, az mire számít..

2022. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/143 anonim ***** válasza:
88%
53-ast adom, én is így jártam csak gyerek nélkül. Érdekes, hogy a megbízható, kedves, majdnem csúnya srác átvert, a szépfiú pedig a mai napig szeret.
2022. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/143 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, te nagyon tudatlan vagy.


spermaölő hab és gél - ezek egyáltalán nem megbízhatóak, nagyon sokan teherbe esnek mellette.



női gumi - M.o-n nemnforgalmazzák


elkötés, méh/petefészek eltávolítás - kérésre nem csinálják meg, elkötést is csak 3 gyerek után kérhetsz



pesszárium - ez egész jó, de csak a hormonos verzió megbízható, ami ártalmas az egészségre


bogyó, injekció - szintén ártalmas


tapasz - M.o.-n szintén nincs


oral, anal - no komment.. :DD

2022. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/143 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező. De ha a nő akar gyereket, a pasi meg tudja, hogy a nő akar gyereket, ő viszont nem, akkor kinek a dolga? Gyakorlatilag nyílt lapokkal játszanak. Ha a pasi nem akar gyereket, és tudja, hogy a nő meg akar, nem tudom sajnálni, ha mégis lesz gyerek. Egy egyszerű gumit kéne a farkára rakni. És nincs probléma. Senki nem hazudik a pasinak. Ha ő ennek tudatában se akar gumit húzni, akkor magára vessen. 100%ban ő tehet róla, ha gyerek lesz.

Egyetlen mód van, amikor egyetértek, ha a nő azt kamuzza, hogy szed fogamzásgátlót, pedig nem. És így lesz terhes. Az szerintem is aljas dolog. De ha a pasi tudja, hogy a nő amúgy gyereket akar, de állítása szerint szed gyógyszert, az teljesen biztos, hogy én ha férfi lennék, egy millió százalék, hogy akkor is húznék gumit.

2022. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/143 anonim ***** válasza:
85%

"Nos ez egyértelműen a NŐ dolga."


EZ ugyanúgy a férfi dolga. FŐleg, ha nem akar gyereket. A gumi felhúzás a védekezés legegyszerűbb, leggyorsabb, és egészséget nem veszélyeztető módja.


"elkötés"

Te szerencsétlen, azt férfiaknál szokták, és sokkal, sokkal kisebb beavatkozás, mint nőknél a hasonló célt szolgáló műtét.

Úgyhogy mehetsz is elköttetni magad.

2022. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/143 anonim ***** válasza:
87%

#52 Igazából nincs olyan sok lehetőség. Amiket felsoroltál, az vagy teljesen drasztikus, kihat a nő egész hormonháztartasara, és Magyarországon nem is igazán van rá lehetőség (méh eltávolítás), vagy kemény hormon bomba (bogyó, injekció, spirál), vagy rizikó (mindenféle gél meg hab, ne viccelj már, így lesznek a becsúszott gyerekek). Orál, anál nem "igazi" szex. Kb az egyetlen hatásos, hormonmentes, nem drasztikus és káros megoldás az óvszer. Most hogy férfi vagy női az mindegy. De ha már a végleges megoldásokat is nézzük, a férfiaknak a nyissz sokkal kevésbé hat ki utána az egész testük állapotára. Ha valaki igazán nem akar gyereket férfiként, simán el tudja köttetnek magát.

Sajnos hiába van elvileg csomó opció, a gyakorlatban nincs nagy választék. Nálunk ha elértük a kívánt gyerekszámot, a férjem fogja elköttetni magát, mert ez a leglogikusabb, a legegyszerűbb és a legkockázatmentesebb.

2022. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/143 A kérdező kommentje:

De a bogyót mindenki szedi. Tinilányok is, sőt anyu viszi őket méhészetre felíratni és papa fizeti nekik.


Na mindegy, akkor tényleg az oral a legjobb fogamzásgátló, nekem lesz igazam.

2022. febr. 13. 12:53
 60/143 anonim ***** válasza:
100%
56. Ja hogy gyereket csinálni magának azt szabad. Ha egyedül kell nevelni akkor meg megy a sírás hogy a férfiak milyen gonoszak.
2022. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!