Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Leépítés lesz a cégünknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leépítés lesz a cégünknél, meg fog szűnni a cég. Szerintetek hülyeség lenne most elköltözni a férjemtől albérletbe? Nem jó a házasságunk. Mérgező. Nem szeretem. Van 2 gyerek is. Sokszor morgott kiabált velem. Sajnos mindig ilyen természete volt.

Figyelt kérdés
Nem most lett ilyen. Fiatal vagyok még,34 éves. Nem tudom mit csináljak. Egy ideje már el akarok menni,válni. Úgy hogy a gyerekek felváltva lennének (egyszer nálam, egyszer nála). Nem tudom hogy mit csináljak. Sokszor megígérte hogy nem fog kiabálni de sokáig nem tudja betartani.
2022. ápr. 29. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagyonmegosztás?...
2022. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne hulyeseg. Az onuralom hianya kulonosen akkor utkozik ki, amikor mar a tisztelet sincs meg. Ha a ferjed mar nem tisztel, mint not, anyat, feleseget, akkor ott mar nincs mit tenni. A valasnal esznel kell lenni, hogy kozos megegyezes legyen es ugy legyen beadva. Csak utana szabad elkoltozni, kulonben egy jo ugyved sok gondot tud okozni.
2022. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk. De sajnálom. Mihez értesz, munkát könnyen találnál? A lakás/ház a férjedé volt már házasság előtt? Van megtakarításotok? A gyerekek tudnának tőled és tőle is ugyanabba a suliba/oviba járni?
2022. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közös a lakás. Nem akarja eladni
2022. ápr. 29. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a bíróságon kérhető megosztás. Tehát vagy kifizeti a felét, vagy elárverezik (ami nyomottabb árat jelent). Vagyis jobban jár ennél, ha mégis eladjátok. Ugyanannyi jogod van neked eladni, mint neki nem. Kérdés persze, hogy a gyerekeknek mi jó, ezt gondold át alaposan. Jogilag, ha te költözöl ki, azaz otthagyod neki szívességi használatra, az nem feltétlenül jó magatartás. Fordulj ügyvédhez.
2022. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmi gond, vasaroljon ki.
2022. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Jól gondold át, mekkora esélyed van másik munkahelyet találni.
2022. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De hát ha érdekből, anyagi érdekből maradsz vele, és egyáltalán nem szereted, az nem prostituálódás? Illetve a válasz szerintem az, hogy de, ennek ez a neve és mivel nem ismerlek, nem is zavar, el se ítéllek, nekem mindegy, lehet, én nálad százszor jobban prostituáltam magam (sőt, aki alkalmazott és nem vállalkozó, jó eséllyel ezt teszi mindennap a munkahelyén, hiszen előnyökért eladja a testi vagy szellemi erejét), de te valamiért feltetted a kérdést. Mi okozza a dilemmát? Ha elmész tőle, mert nem szereted, nem tudnád eltartani magad? Hát akkor maradj vele.
2022. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!