Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miként lehet újrakezdeni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehet újrakezdeni az életet válás után ötvenes férfiként, albérletbe kényszerülve, két gyerekre tartást fizetve, miközben számtalan betegségem van, ami gátol többféle munkavégzésben?

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a házasságunk! Évek óta nincs intimitás, de mára a barátság is megszűnt, sőt, kamasz csemeték nehéz természete okán a családi béke is odavan. Kész káosz a lét itthon!

Jelenleg munkám sincs! Home office-ban dolgoztam már a covid előtt is (nagyjából hat éve), ám egy ideje nincs melóm. Informatika speciális területén tevékenykedtem, de a fiatalok kifúrnak. Más végzettségem is van, de ahhoz fizikai kondíció szükséges, amit gátolnak betegségeim.

Teljesen kilátástalannak látom a létemet!

Ha sikerül is munkához jutnom, akkor sem leszek képes albérletet + rezsit, gyerektartást fizetni és fentartani önmagam. Képtelenség ennyi bevételt produkálnom! Nem akarok utcára kerülni, csövesként élni! Akkor inkább... :-(



2022. máj. 13. 09:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
A buxás drága dolog, hacsak nem q..vákhoz jár az ember...
2022. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Hasonló cipőben jártam magam is. Pancsolgattunk a langyos pocsolyában nem váltunk el. Viták, veszekedések voltak, de többnyire közömbösek voltunk egymásnak. A gyerekek miatt és a közös vállalkozás közös kassza miatt maradtunk együtt. én is úgy gondoltam, nem menne egyedül. Nagyon meglepődtem, amikor feleségem adta be a válást. Összeomlott a világ bennem!

Nem volt sajt lakásunk, albérletben laktunk. Ő összeköltözött a pasijával, akinek volt saját háza. Persze vitte a gyerekeket is! Én meg fizethettem a gyerektartást. Egy ideig vidékre bútoroztam idős szüleimhez. Négy évig éltem ott, de alig volt munkalehetőség. Szart lapátoltam egy malactelepen, de postás is voltam. Az tetszett, de nyugdíjnál az állandó kézbesítők elvitték a munkát a borravalót, így nem érte meg a esőben, hóban.

Nem is gondoltam, hogy sikerül olyan nővel megismerkedni, akit nem érdekel a munkám, a kerestem csak én magam. Mégis jött ilyen! Fél év után hozzáköltöztem. Akkor már ismét Budapesten éltem. Én is melózok éjjel nappal. Most már végre van egy saját kis 1,5 szobás lakásom is, és neki is van egy amiket kiadunk. Avval megvan a saját rezsink költsége. Így jobban jártunk mintha egy nagyobbat vettünk volna együtt.

Van élet a válás után is! Ezt mondogatták nekem is annakidején! :D

2022. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

50 évesen, munka nélkül... Hát max a szüleidhez tudsz elköltözni, ha élnek még. A helyedben reménykednék, hogy a feleségének nem jut eszébe a válás.

A kamasz gyerekekkel meg behéz, de ettől még nem megoldás, hogy elhagyod őket. Az idősebb gyerekeidet is akkor hagytad ott, mikor kamaszodni kezdtek?

2022. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13#

Első nejemet nem én hagytam el, ő lépett félre, miután visszament dolgozni gyes, gyed.. után. 3-5 évesek voltak a csemeték. (fel is csináltatta magát, még mielőtt kimondták volna a válást. Az a gyerek is az én nevemre született az apaság vélelme törvény miatt. Közel 3 év volt, mire levette a bíróság a nevemről. Mai napig Sanyi apunak hív felnőtten is! Hiszen egész életében ismert a tesói által. Ők apuztak, hát a kicsi is. Úgy maradt a dolog. Ex-nejemnek azóta számtalan pasija volt, követni is alig lehet.)


A bajom nem a gyerekeimmel van, hanem nejemmel! A csemeték kamaszodása csak rátesz egy lapáttal a problémákra, a stresszre.

2022. máj. 13. 14:51
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos elrontottad. A nasodik hazassagba nem kellett volna gyerek. Sot jobban jartal volna ha idos korodra gyujtesz, nem felesegre.
2022. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

"Persze szarszemét leszel a szemükben meg a feleséged szemében is, hogy nem öntöd rájuk teli zsákkal a pénzt, de ennyit le kell nyelni."


A kérdezőnek nincs munkája, jelenleg a felesége tartja el a családot, és a feleség lakásában élnek. Ráadásul a kamasz gyerekekkel nem könnyű, ezért inkább lelép, otthagyja őket, és új életet akar kezdeni. Úgyhogy nem kell jövő időben beszélni.

2022. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#7 "Gépszerelő - karbantartó géplakatos szakmám is van" Akkor tényleg nem értelek! Gyakorlatilag szinte valamennyi "vasas" munkához értesz, meg tudod csinálni. Egy-egy kisebb ház körüli munkára nem lehet találni aranyért sem hozzáértöt aki veszi a fáradságot és elvégez egy munkát. Nem értem a sirást!!!! (Irj akár priviben, hogy mihez értesz!)
2022. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Gondnokot sok helyen keresnek. Szobat tudsz berelni.
2022. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyezzetek meg közös gyerekfelügyeletben és akkor nincs gyerektartás. De nyilván a gyereked attól még nem szűnik meg és ez csak akkor fair, ha valóban közös felügyelet van és közösek a gyerekekkel kapcsolatos kiadások is.

Amúgy meg te is maradni fogsz a langyos trutyiban, mint annyi millió sorstárs, aki az anyagiak nem válhat el soha.

2022. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ott laksz mèg a feleseged lakàsàn? Mert onnan nem tehet ki, lakashasznalati jogod van a hazassàg miatt.Ha munkanèlküli vagy akkor miből fizetnél gyermektartàst? Ne költözz el semmikèpp onnan, mert jogod van ott lakni mèg ha nem a tied a lakàs akkor is( mivel az a hàzassàg alatt lakott közös otthonotok)
2022. máj. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!