Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miként lehet újrakezdeni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehet újrakezdeni az életet válás után ötvenes férfiként, albérletbe kényszerülve, két gyerekre tartást fizetve, miközben számtalan betegségem van, ami gátol többféle munkavégzésben?

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a házasságunk! Évek óta nincs intimitás, de mára a barátság is megszűnt, sőt, kamasz csemeték nehéz természete okán a családi béke is odavan. Kész káosz a lét itthon!

Jelenleg munkám sincs! Home office-ban dolgoztam már a covid előtt is (nagyjából hat éve), ám egy ideje nincs melóm. Informatika speciális területén tevékenykedtem, de a fiatalok kifúrnak. Más végzettségem is van, de ahhoz fizikai kondíció szükséges, amit gátolnak betegségeim.

Teljesen kilátástalannak látom a létemet!

Ha sikerül is munkához jutnom, akkor sem leszek képes albérletet + rezsit, gyerektartást fizetni és fentartani önmagam. Képtelenség ennyi bevételt produkálnom! Nem akarok utcára kerülni, csövesként élni! Akkor inkább... :-(



2022. máj. 13. 09:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Van olyan lakatosmunka is amelyhez viszonylag nem kell sok fizikai erő. Úgy értem nem kell nehéz dolgokat cipelni stb. Van egy ismerősöm, aki már nyugdíjasként lakatos és mondta, hogy viszonylag nem nehéz a munkája, ahol ezelőtt dolgozott ott jóval nehezebb volt (fizikailag)
2022. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
De miért ragaszkodsz a home office-hoz? Biztos keresnek valahol rendszergazdát vagy ezermester gondnokot, és ezeket tipikusan idősebbek szokták vállalni. Nem megterhelő fizikailag, eszközt adnak, nyugi van... Csak hát be kell menni. A helyedben ilyesmit néznék. Lehet, a házasságod is javulna, ha lenne munkád s amiatt önbecsülésed. Gyerekekkel meg hát bele kell állni a konfliktusokba, de folyamat lelkizni is kell, ez egy ilyen korszak. (Én két kamasszal vagyok egyedül.) És gyógytorna ezerrel, ha nem akarsz rokkant is lenni a sok gép előtt üléstől.
2022. máj. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!