Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan toltál-tolnál ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan toltál-tolnál ki váláskor a férjeddel, ha haragudnál rá, vagy már új kapcsolatod lenne?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 08:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen egyetértek.
2022. máj. 17. 09:25
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy.

A legnagyobb "kitolás", ha nem alacsonyítod le magad mindenféle aljasságokkal és rá kell jönnie, hogy mit veszített.

(Az én volt férjem 20 éve könyörög, hogy vegyem vissza.)

2022. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesember, ha válásra kerül a sorazon agyal, hogy hogy tudná a legfájdalommentesebben végig csinálni, hogy minél kevésbé sérüljenek az érintettek.
2022. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Úgy kellene, de sajnos ennek inkább az ellenkezőjét látom, tapasztalom.
2022. máj. 17. 09:47
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralásról mennék tárgyalásra és nyaralni mennék onnan. Az ilyen böszmékkel az a legnagyobb kitolás, hogy nem maradsz az árnyékukban, amint lehetőséged van rá, hogy ne legyél.
2022. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Válni még nem váltam, de a megcsalásra is az volt a legjobb módszerem, hogy megpaskolgattam emberünk vállát azzal, hogy elmegyek egy jót áztatni a közeli thermálba, kb 4-5 órás program lesz, mire visszajõvök, legyen bedobva a kulcsa a postaládámba és a cuccai vele együtt eltakarítva innen, mert később úgysem jöhet érte vissza.


A legnagyobb élvezetet az a magyarázkodásra készülő buta fej látványa okozta, amit otthagytam, elvéve tőle a lehetőségét is annak, hogy tovább hazudozzon. Tökéletes volt, sosem éreztem még magam olyan erősnek, mint akkor.

2022. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, félreértitek a kérdést. Itt a megcsalt, balek féllel akarnak még jobban elbánni, a másik fél, meg az új párja.
2022. máj. 17. 10:11
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
Hahaha 16-os ez jó :D Az esetek 95%-ban hatalmas győzelem szerintem és gratulálok, hogy megtudtad lépni. Viszont van a maradék 5%, aki csak odadobná, hogy "helyes, nem is akartam maradni" vagy kiröhögne és ráverne a seggedre, közben hozzátenné "csinálj amit akarsz engem úgysem érdekel" Az ilyen replikák tudnak azért fájni fürdőzés felé menet.
2022. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%
Belekakilnek a cipojebe
2022. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
21%
19-es nem lenne jobb, ha a fogkeféjével kimeszelnéd a cipője belsejét a kakáddal, hogy ne vegye észre belerottyantottak a cipőjébe? Utána meg gondosan megmosnád a fogkefét is, esetleg megfésülnéd a fenekeden a szőrt vele.
2022. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!