Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy és fél év házasság után,5h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy és fél év házasság után,5honapos babával rajtakaptam a férjemet, hogy csajozzik a netten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
idegeneken kívul egy kozos ismerossel is, a dumájuk tartalma nagyon kemény volt számomra, tervek arrol hogyan tolthetnének egyutt egy éjszakát vagy akár egy hétvégét is, ezen kívul még som minden ami nagyon fáj. Nagy cirkuszt csaptam, bocsánatért konyorgott, még egy eséjt kért, hogy soha tobbé nem torténik meg, hogy nem akar minket elveszíteni stb., rá eskudott a kisfiunkra, hogy soha nem fekudt le senkivel. De hogyan higgyek ezek után neki?
2010. szept. 27. 10:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%

Én elhagynám.

Hosszú évek szenvedése vár rád/rátok, ha érzékeny és tisztességes, becsületes típus vagy.

Én lettem volna valami hasonló helyzetben ilyen határozott (bár nem másik nőről volt szó). 7 évig húztam, majd szorongásos beteg lettem.

2010. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
34%
Gyakrabban feküdj le vele.
2010. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
50%
Megkérdezted miért tette ezt?Nincsen esetleg a baba miatt elhanyagolva?Mellőzve érezheti magát kicsit talán ezért "álmodozott"!Csábítsd el újra Őt!Szexi fehérnemű,fini vacsi....
2010. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy: SEHOGY!

Detto ebben a cipőben voltam, adtam még egy esélyt úgy, hogy Ő is könyörgött, a családom tagjai is, no és ismerősök is azt mondták, hogy ez "minden"családban előfordul.

EZ EGY NAGY BAROMSÁG!!!!

Azóta elváltunk, mert valóban: Kutyából nem lesz szalonna!

2010. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
60%
valami nagyon elromlott köztetek. mégis mi vitte rá a férjedet arra, hogy a neten csajozzon? vajon miben szenved hiányt, amit tőled nem kap meg? szex? beszélgetés? őszinteség? túl elfoglalt vagy a babával? ezt tisztázd le vele. mi az amit hiányol? ha letisztáztátok, eldöntheted, adsz-e neki még egy esélyt vagy nem.
2010. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
54%
Én a helyedben adnék neki még egy esélyt....
2010. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
17%
Én a gyerek kedvéért úgy tennék, mintha, de nem érhetne többé hozzám.
2010. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
71%
Én is adnék még egy esélyt, egy kisfiúval egyedül maradni nem a legjobb dolog. Egyedül is nehéz, a család mindenek felett. Lehet, hogy ő is így gondolja ezek után. Valamint a kisfiúnak is az a jobb, ha van édesapja (ezt elhiheted, magamról tudom).
2010. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%
10:29 ennek mi értelme lenne?
2010. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
De a mi sexuális életunk nagyon is rendben van, és gondolom o is ezt hiszi, hetente három-négyszer is, nem egyszer hallom tole, hogy megorítem, hogy szuper volt, meg hasonlo dolgok, arra, hogy ne hanyagoljam el a baba végett ugyeltem az elejétol, fozok, sutok, mosok, szépen járok otthon is, hogy ne legyek elhanyagolva, figyelmes vagyok vele, kedves, viccelunk - húzzuk egymást, hulyulunk, mind az meg van, ami végett ezt nem vártam. Mikor megkérdeztem mért tette, nem tudta megmondani. Mikor én rájottem már egy hete nem írtak, állítolag o maga rájott, hogy hibázik és megbánta.
2010. szept. 27. 10:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!