Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy és fél év házasság után,5h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy és fél év házasság után,5honapos babával rajtakaptam a férjemet, hogy csajozzik a netten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
idegeneken kívul egy kozos ismerossel is, a dumájuk tartalma nagyon kemény volt számomra, tervek arrol hogyan tolthetnének egyutt egy éjszakát vagy akár egy hétvégét is, ezen kívul még som minden ami nagyon fáj. Nagy cirkuszt csaptam, bocsánatért konyorgott, még egy eséjt kért, hogy soha tobbé nem torténik meg, hogy nem akar minket elveszíteni stb., rá eskudott a kisfiunkra, hogy soha nem fekudt le senkivel. De hogyan higgyek ezek után neki?
2010. szept. 27. 10:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
55%

azzal hogy egy nő beköltözik a férfihez, gyereket szül, elveszíti a függetlenség érzését, veszít a büszkeségéből ezáltal a férfinek kevésbé lesz vonzó, akik ugye a "vadászatra"vannak berendezve

ajánlom figyelmedbe: a "Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak"c. könyvet

2010. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
52%
Hát!!!!!!!!!!!!!!!Nem tudom hinnék-e neki!
2010. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
47%

Ezt nem lehet csak egy "dobd ki"-val elintézni. Nem egy lyukas zokniról van szó!


Bele kell rázódni a kisgyerekes életbe, de a párunkat nem szabad elfelejteni és normális megbeszélés helyett egyből nekimenni!


A férjed is és te is csak magatokkal törődtök, ahelyett, hogy egymással foglalkoznátok.

2010. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
66%

Elszomorító, hogy sok válaszadó egyértelműen a Kérdezőben keresi a hibát, és a férjet mentegeti. Kötve hiszem, hogy pl. egy szexis csipkebugyi segít a férj jellemhibáján, figyelmetlenségén. (Főleg hogy a Kérdező még írja is, hogy ilyen téren nem volt probléma.) Illetve, komolyan gondoljátok, hogy még a Kérdező kedveskedjen annak, aki emberi, női méltóságában súlyosan megbántotta?!


Extrákat, csábítást, kényeztetést az a férfi érdemel, aki maga is ezt adja.


A férj jól tudhatta előre, mivel jár a gyerekvállalás (a párkapcsolat ideiglenes megváltozása, stb.), és feltételezem, mégis akarta.


Oké, hogy nem feküdt le senkivel, de kereste az alkalmat,és valószínűleg csak a lebukás akadályozta meg. Eleve ahelyett, hogy egy kicsit megértő és segítőkész lett volna ezekben a nem könnyű időkben,ő másfelé kacsingatott,más nőknél kereste az szexuális izgalmat, ismerkedett - már ezzel elárult.

2010. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
12%
Én megmérgezném a helyedben, vagy leszúrnám álmában, ha velem ilyet tenne.
2010. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Aki eldobni készült, annak nem volna kedvem még "hízelegni". A szívem szakadna meg!


Ha valaki menni akar, menjen! De akkor menjen!!!

2010. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a véleményeteket. Hogy mindenki képben legyen, már egyszer elváltam hútlenség és hazugságok végett, az elso házasságombol van egy 8éves kislányom, válás után két évvel ismerkedtem meg a mostani férjemmel, elfogadta a kislányomat és a kislányom ot, újra hinni kezdett, és abban él, hogy a mostani apukája az igazi, mert o sosem hazudik és nem hagy el minket egy no végett mint az elozo "apuci". Plusz itt a kisfiunk is. Egy utolso eséjt kapott, sokat beszélgettunk, megmondtam neki, hogy nagyon csalodtam benne és hogy mindent ami eddig kialakult koztunk tonkretett ezzel, és ha folytatni szeretné akkor nálam nullárol indul, és újra el kell érnie azt is, hogy bízzak benne. Ebben egyetértettunk. Csak azon nevettem, hogy még o féltékeny rám, pedig mindenhová gyerekekkel járok, épp hogy tornázni megyek el kétszer hetente egy orára egyedul, vagyis az o hugával:-)
2010. szept. 27. 13:06
 28/42 A kérdező kommentje:
Gondolom nekem kedveskednem nincs miért, én csak olyan leszek, amilyen eddig is, vagyis igyekezni fogok, mert már nem megy annyi szerettel és orommel mint eddig. És hogy az intim életunk mikor lesz újra olyan mint volt azt magam sem tudom..., talán majd ha meggyozodok arrol, hogy újra megbízhatok benne. Most még nagyon fáj és hatalmas a csalodás.
2010. szept. 27. 13:12
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom :( Ha meg is bocsátasz, éreztesd vele, hogy még egyszer nem fogsz... Érezze a dolog súlyát, nehogy megnyugodjon, hogy ilyet lehet Veled csinálni...
2010. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak jó színészek! Ne feltétlenül hidd el, hogy még ő "féltékeny". Nem féltékeny. Ügyes játékos.

A párom is ezt csinálja, bár szerencsére mindig hűséges volt és azt is ígéri. (3. házasságom, neki a 2. felesége vagyok) Őt megcsalták, tudja mi az...

Sose higgy neki, csak amennyit a józan eszed enged. Nem lehet mindig résen lenni, igazán fárasztó dolog, de hidd el, majd azon kapod magad, hogy elérte, állandóan utánanézz és ez pokoli helyzetté tud kerekedni. Hogyan tudna újra bizalmat ébreszteni benned?! Úgy, ha már legalább 20 éve együtt vagytok és soha nem ismétlődött meg az eset, még az árnyéka sem... Na de a 20. év végén tudod megmondani, hogy akkor végre bízhatsz-e benne. Nehéz.

2010. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!