Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy és fél év házasság után,5h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy és fél év házasság után,5honapos babával rajtakaptam a férjemet, hogy csajozzik a netten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
idegeneken kívul egy kozos ismerossel is, a dumájuk tartalma nagyon kemény volt számomra, tervek arrol hogyan tolthetnének egyutt egy éjszakát vagy akár egy hétvégét is, ezen kívul még som minden ami nagyon fáj. Nagy cirkuszt csaptam, bocsánatért konyorgott, még egy eséjt kért, hogy soha tobbé nem torténik meg, hogy nem akar minket elveszíteni stb., rá eskudott a kisfiunkra, hogy soha nem fekudt le senkivel. De hogyan higgyek ezek után neki?
2010. szept. 27. 10:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
81%
Úgy birom ezt, amikor az emberek ezzel a "mit nem kap meg tőled" meg "hódítsd meg szexi fehérneművel" dumával jönnek, amikor szegény anyuka otthon van a KÖZÖS pici babával, talán az alakja se az igazi még, lehet hogy még a nőiességét sem találta meg ebben az új szerepben. Már bocs, de mindezt a CSALÁDÉRT. A férjébe meg nem szorult annyi empátia, hogy bírjon magával..... Egyből más nőkkel kell hetyegni? Na ne már.
2010. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
41%
Akkor csak a kíváncsiság hajtotta,gondolatban eljátszadozott mással!Jó volt éreznie,hogy bejön más nőnek is.Próbálj Nem törődni ezzel az egésszel,ne cirkuszolj!
2010. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
71%

Gratulálok, hogy ennyi energiád van! Úgy tűnik jut a férjednek is bőven....:)

Csúnya volt tőle, de szerintem kaphat egy UTOLSÓ esélyt. Hozzáteszem, ha az én férjemről derülne ki hasonló, soha többé nem tudnék senkiben megbízni, akkora csalódás lenne.

2010. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
70%

10:36

Gratulálok! Így születik az erkölcstelenség! Ilyet? Egyáltalán, hogy írhat valaki olyat, hogy ne cirkuszoljon? Mintha az lenne a normális ahogyan a férje viselkedett...

2010. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%

Ezt az álszent bandát! (lehet lepontozni)

Hogy a qrva pi..ába legyen egy 5 hónapos baba mellett még Ő aki a férjét pátolygatja? Szupernő és szuper anya....stb.stb. közben levegőt is alig kap szegény a sokktól ami érte. Mi az hogy csábítsa el újra? Inkább küldjük el szépen a férfiak 98%át gerincbeültetésre. A hócipőm is tele van az ilyen -olyan okból hernyozó, megcsaló, galádul anyát és babát cserbenhagyó himtagokból.

Szegény kérdező, nem tudom mit tehetnél. Fogalmam sincs mennyire lehet őszinte a párod megbánása de az biztos hogy azt a fájdalmat amit neked okozott, nem érzi. Nem érzi és ezért könnyen elfelejti. Nem te tehetsz róla. Genetikai defekt.A pici érdekében talán még esélyt kaphatna a közös családi élet, de ehhez mindenképpen mindketten teljes erőbedobással kelletek. Ó hogy az a......Pasikáim miért nem köttök rá inkább csomót?

2010. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
69%

én meg a "hagyd el" válaszokat unom, én egy szakítás közepén vagyok épp, engem csaltak meg úgymond, bár szólt idejében, de sem a párom sem én nem zártuk le még a kapcsolatot, én békülnék, neki fogalma sincs szerintem, mit akar :S...annak ellenére, hogy azt hangoztatja, megpróbálná a másikkal, közben azt is mondja, hogy vele sem lenne jobb


több együtt töltött évet nem lehet csak úgy egy "hagyd ott"-tal lerendezni, pláne, ha gyerek van és házasság....mindenképp javaslom, hogy próbáljatok beszélni és adni magatoknak még egy esélyt

2010. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%
10:35 ott a pont. A nő a nőiességet, az alakját, adja egy gyermekért, a férfi meg csak élvezkedett egyet. Hát kössön csomó a micsodájára egy ideig, és kész. Engem szülésen után rosszul vart össze a doki, igy nagyon fájdalmas volt a szex, igy nem is akartam, nem is engedtem. Persze azóta már volt hüvelyplasztika, és már jobb, de nem az igazi. Ez eléggé leépitette a szerelmi életünket, és ez miatt megérteném, ha a páromnak ennél több kellene, de hár istennek engem szeret, és inkább kivárja, mig én is úgy érzem, hogy szeretném. Az első rettentően fájdalmas idősak miatt, meg az azt követő műtétek miatt ez olykor 2-3 hónap is lehet. Közben csak összebújunk, szeretgetjük egymást attól függetlenül, de ha én nem jelzem külön, akkor konkrét behatolás nem történik. Az orvosom azt mondja, hogy tudat alatt félek a teherbeeséstől, és a szüléstől, azért utasitom el ennyire a dolgokat, amiben lehet valami, mert én ezt mégegyszer nem tudnám végigcsinálni.
2010. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
dehogynem
2010. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
38%
...úgy, ahogy könnyen megy más nőkkel hetyegni. miért ne menne könnyen. legyen már egy nőben ekkora tartás.
2010. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez két oldalas dolog.vannak akiknek nem kell ok,arra h. megcsalják a párjukat van akinek kell ok, de van olyan aki egyáltalán nem akarja megcsalni a párját még ha valami nem stimmel akkor sem.Pl. a kolléganőméknél nem lehet gyerek,mégis kitartanak egymás mellett és egyik sem akar lelépni máshoz h. hátha másnál összejön egy gyerek.A férjednek biztos volt rá valami oka, az a lényeg h. merjen őszinte lenni, te pedig megértő, ha nagyon fáj és úgy érzed nem tudsz így vele maradni,akkro hagyd el,de üljetek le nyugodtan,veszekedés nélkül és beszéljétek meg.Mond meg neki h. nagyon nem tudod mit tegyél és fontos lenne ha megmodnaná, h. miért tette és mit akar tőled.Ha szeret akkor mégis miért nem elég neki csak te ha meg nem szeret akkor meg miért nem azt mondja stb.

Sok sikert és gratula a babához

2010. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!