Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit éreztetek férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek férfiak?

Figyelt kérdés

Elváltunk 2 hete a férjemmel! Szeretője van... Olyan boldog, én meg enni sem bírok, nagyon fáj!

Férfiak, megbántátok ez aki ilyet tett a családjával? 3 gyerek 18 év...



2022. nov. 21. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Mert már rég csak éltünk egymás mellett. És ezt ő is nagyon jól tudta. A gyerekeimmel foglalkozom, anyagilag maximálisan támogatom. Nyilván te is kellett el ahoz, higy ez a házasság tönkrement. Az én exem utólag belatta, hogy sokkal jobb így neki is, főleg amiota parkapcsolata lett.
2022. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha elváltál a férjedtől akkor neki nem "szeretője" van, hanem párkapcsolata. A válás után már nem szeretőnek hívják.

Amúgy minden párkapcsolat megromlásához két ember kell, olyan nincs hogy csak az egyik a hibás 100 %-ban. Persze ez téged most nem fog vigasztalni. Egy ideig most sz@r lesz, de próbálj meg terveket készíteni az "új életedre" vonatkozóan. Minél inkább a terveidre (és azok megvalósítására) koncentrálsz, annál kevésbé jut eszedbe a volt férjed. Nem kell nagy tervekre gondolni, csak több kicsi dologra ami neked örömet okoz. A gyerekekre meg vigyázzon a férjed is, hogy neked is legyen időd magadra.

2022. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Sok elvalt megy szét a kovivel
2022. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Nyugi, a szeretővel annyi lesz par héten belül. Ő nem.fog finomakat főzni, nem fogja tisztán tartanina házat, stb. Majd vissza akarja sírni magát, de akkor már késő lesz.
2022. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Mi nem voltunk házasok de 6 éves kapcsolat volt. Azért hagytam el mert terhes lett egy másik férfitől.

Nem érdekelt a más gyereke és nem bántam meg. Egy nigériai pasitól lett terhes és meg is szülte.

2022. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdezö Én el se váltam és van szeretöm söt az asszony is tudja.Amikor elzárta puncust 7,8 éve akkor meg is mondtam és nem érdekli... Ennyi
2022. nov. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!