Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok lenne nálad ha alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok lenne nálad ha alig foglalkozik veled meg a gyerekkel a férjed?

Figyelt kérdés
A héten nem dolgozik, mégis elment inkább a főnökéhez beszélgetni vagy iszogatni, csavarog folyton, csak itthon ne keljen lenni. Nem is az mint más normális család, hogy kirándulni elmennénk vagy valami. Soha nem megyünk már együtt sehova.5 éves gyerekünk van, vele se foglalkozik semmit. Sajnos ez már több mint egy éve így meg. Igazából már néha örülök is ha nem látom, mert csak idegesít meg kötöszködik. Nem is akarom már vele megbeszélni a dolgot, mert úgy érzem ő a hibás, hogy minden fontosabb neki mint a családja, még én pitizzek neki..30 éves vagyok, nem akarom így leélni az életem, de egy fizuból nem tudom eltartani a gyereket, anyumékhoz se akarok menni, mert apum egy alkoholista és nem nagyon lehet elviselni.

#Válás, párkapcsolat, szakítás,
2022. dec. 27. 15:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell megcsinálni
2022. dec. 27. 18:41
 12/25 anonim ***** válasza:
6%
11. A nőnek meg széttenni a lábait. Ha meg igen, védekezzen, ha már ennyire ösztönlény, hogy ürítőlyuk akar lenni.
2022. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen sztorikban egyedül a gyerekeket sajnalom. Már a te apud is alkalmatlan, most ez a minta megy tovább. A gyerekek nem tehetnek a szüleik f*szságairól, hogy egyszerűen nem is ismerik egymást és a kommunikációra is teljesen alkalmatlanok.
2022. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Ti nők mikor fogjátok fel a borsó agyatokkal, hogy 100-ból 99 férfi SOHA nem akar gyereket???


Érdekes, a volt férjemnek más témája sem volt, csak legyen már gyerek, én nem szerettem volna, de féltem, elhagy ha nem lesz.

Aztán amiatt váltunk 5 év múlva, mert annyit foglalkozott vele kb mint a kérdező férje.

2022. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nálunk is a kedves apuka akarta jobban..
2022. dec. 27. 20:35
 16/25 anonim ***** válasza:
18%

14. és 15/kérdező.


Mert ez egy pasi trükk! gyorsan felcsinálni a csajt, mert így nem lép le és/vagy nem kefélteti magát mással.


És ezt tényleg bexoptátok?


Férfi vagyok. És őszinte.

2022. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%

16,Na elmész valahova! Nem akartok gyereket, de azt hazudjátok, hogy igen, nehogy mással legyünk.

Tehát rohadjunk meg mi nők ha szülünk, mert igazából nem is akartátok(akkor sem ha közben éjjel-nappal bizonygatjátok, hogy de). De ezért is a nő a hibás, hogy elhiszi a férjének, akivel összekötötte az életét, amit a férfi mond-jelen esetben, hogy akar gyereket és nem kezd el inkább önjelölt pszichológust játszani és elemezni, hogy akkor az most tényleg úgy van e... szerintem meg az ilyen balfék férfi ne szaporodjon és főleg ne a nőket hibásztassa, hogy minek hitt neki. Tiszta 🤡 vagytok, tisztelet a kivételnek.

2022. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
5%

17.


Ne ENGEM okolj!


Nincs feleségem, sem élettársam, sem komoly barátnőm.


Arany karikagyűrűt viselek. Ha megkérdik: nős vagyok.


Ennek ellenére mindig van nő akit nem zavar. Sőt! Hiszed vagy sem, manapság SOK nő és lány keres direkt foglalt pasit.


De visszatérve a felvetésedre, miért hiszi sok nő, hogy egy jól kinéző, művelt, jól kereső pasinak majd pont ő kell? Mikor van a Kati, aki 20 éves, miközben te 34. Aztán ott a Zsófi, akinek a faterja államtitkár, és leeshet pár jó meló. Meg ott a Dóri, akinek olyan kannái vannak... :O. Vagy akár a Nóra, akinek van 3 cége. Vagy a Sára, aki imád motorozni meg vadászni, mint a pasid. Vagy a Lilla, aki ... Na, akkor miért pont TE kellenél, pláne gyerekkel?

2022. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem okollak én semmiért. Nem tudom, miért pont én kellettem, de mindjárt megkérdezem:) Tavasszal házasodom másodszor. Szerencsére, a leendő férjem nem szeretne több gyereket, neki is, nekem is egy van. Miért én? Nem tudom, talán mert szeret. Mert kócosan, betegen is szeret, mikor menstruálok, fáj a hasam, vagy hányok a wc-ben akkor is. Ahogy én is őt, a legrosszabb formájában is. Nem terveztük, csak így alakult. Betévedt a bankba, kiemelt úgyfelem lett, aztán azon kaptuk magunkat, hogy éjjel-nappal beszélünk mindenről, csak nem munkáról.

Ahányan vagyunk-annyi félék. Van aki társra vágyik, nem számít hány potenciális kaland van odakint, volt már épp elég. Jól esne valakivel megöregedni.

2022. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Igen.
2022. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!