Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akinek már elvált gyerekes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek már elvált gyerekes a társa nem fél hogy őket sokkal könyebben otthagyják gyerekkel? Hiszen már egyszer megtette, vagy másodjára már senki sem szívesen hagy ott még egy gyereket? Bízhatok így a páromban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én alapból össze se jövök olyannal akinek már van gyereke!
2023. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő mindog ugy számoljon a szüléssel hogy magának szül.

Senki nem tart ki manapság huszonevekig egy nő mellett.

Max 10 év es kapa

2023. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem a gyereket hagyta ott, hanem a nőt. Normális apa mindentől függetlenül tartja a kapcsolatot a gyerekkel, támogatja, minőségi időt tölt vele, ellátja tanácsokkal, tanítja focizni, horgászni vagy barkácsolni, stb. Tehát az apa szerep megmarad.

Aki nem ezt teszi, állandóan vernyog a gyerektartás miatt, mocskolja az exét, és maximum telefonon tartja a kapcsolatot, illetve láthatás alatt se foglalkozik a gyerekkel, az nyilván egy s2ar apa, meg őszintén szólva egy s2ar ember. Az is hülye, aki szóbaáll vele, nem hogy még egy gyereket szülni neki...


Egy gyerekes férfi ebből a szempontból jó: nem árul zsákbamacskát, egyértelműen kiderül, hogy milyen apa. Nem a terhesség alatt meg a szülés után fog érni a meglepetés, hogy teljesen kifordult magából, nem hitted, hogy ilyen apa lesz.

2023. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Na a napi elvált apukás kérdés...
2023. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2:remélem, hogy ez nem így van. Mondom ezt kétgyerekes, elvált nőként, ahol az apuka nem csak tőlem vált, de a gyerekeitől is... de én valószínűleg csak "beleválasztottam".
2023. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Lepontoztatok a harmast de igaza van.

Az en parom jo apa, csak a felesegetol valt, nem a fiatol. Egyebkent ez is lenne a normalis, attol hogy a hazassag nem mukodott, a gyerekert kozosen kell vallalni a felelosseget. Es amennyit segitett az exnek a kezdetek kezdeten, amikor szetmentek, nem csak a gyerekkel kapcsolatosan, tudom ha veletlen ugy alakulna hogy a mi utjaink is elvalnanak, maximalisan szamithatnek ra, mert o ilyen ember.

Az exemtol viszont nem akartam gyereket, heti 1x max 5 percet telefonalt a lanyaval, es a masfel ev alatt mig egyutt voltunk, asszem 4-5 alkalommal volt nala, nalunk soha, en szemelyesen nem is ismertem a kislanyt. Ha nekunk kozos gyerekunk lenne, szarna ra.

2023. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

A nőt egyedul hagyják a sz.rban a gyerekekkel.

Az ilyenek jatszák messziről az apát a heti láthatásokkal. Hát nem ezt hívjuk apának aki kiszállt a családbol.3

2023. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 2 gyerekkel mentem férhez csúnya dolgok után.

Olyan társra találtam aki tökéletesen elfogadta szerette a gyerekeimet.(Együtt neveltük fel őket)Nagyon kicsik voltak.Ma már felnöttek.

Rengeteg mindenen múlik hogy hogy sikerül ez.Körűlöttem volt néhány ilyen, Volt akinek sikerült volt akinek sokadjára sem.

Én ott látom a hibát ha akár milyen kicsi az a gyerek az új pár örökre néni, bácsi marad.(de az új pártól el van várva hogy sajátként támogassa vigyázzon rá anyagilag mindent megkapjon mintha az övé lenne)Hatalmas hiba ő örökre kívülállónak érzi magát és egy kétkezi robotnak.

Holott többet törödik vele(normális esetben mint az édesapa szülő)Ehez hozzá jön az hogy találni kell időt egymásra ami a kettőtöké.Ha ez nincs és görcsösen ragaszkodsz ahoz hogy te anya vagy (senki nem azt mondja dobd fére egy pasíért a gyerekedet)de ha nem szakítasz rá elég időt megunja és újra egyedül maradsz ő is boldogságra vágyik sőt ha normális hozzátok meg is érdemli.

Felnött gyerekkel elvált szülőknél látom hogy még emberszámba sem kell venni az új társat.De követelik hogy anyagilag és minden másban álljon oda az új társ.Ismertem olyan elvált szülőket ahol az egyik fél kitalálta hogy az új társ anyagilag egyedül gondoskodjon kettőjükről,hogy a másik fél minden pénzét oda tudja adni a felnött gyerekének.(Persze ki az a ostoba hülye aki ebbe belemegy)

2023. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy egy apa elválik és talán maga dönt a vállás melett még lehet jó apa és egy másik nő életében tökéletes férj.Azét válik mert az exével gondok vannak szabadulni akar ebből a kapcsolatból.Ha házastársi tartásra nincs kötelezve semmivel nem tartozik az exe felé.Nem is értem némely ex hogy gondolja azt hogy azért mert van közös gyerek az ő igényeit is egy életen át teljesíteni,figyelembe kell venni.Az ex feleség is majd talál társat aki majd foglalkozik vele.Magam is elvált vagyok a közös gyerekkel járó láthatás stb.megbeszélésén kívül nem vártam semmít.Boldogultam magam.Söt alig vártam hogy a fiam felnőjön hogy még ennyít se keljen komunikálni.
2023. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!