Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után a közös gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után a közös gyerek végett még sokáig kapcsolódsz egykori párodhoz - miben más ez, mint mikor együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Valahol hülye kérdés, de valahogy nehéz elképzelnem, hogy a gyerekem apjával ne beszéljünk meg lényeges dolgokat a gyereket illetően.

Valami egyeztetni való mindig akad, ha nem vagyunk együtt, akkor meg pláne: mikor jössz, mikor mész, meddig maradsz, átadni infókat ha beteg, ha bármi van...

Azon kívül emberileg is - meg hogy tudjam milyen körülmények közé, milyen közegbe kerül a gyerek ha vele van - érdekelne hogy van, azaz beszélgetnek vele komolyabb témákról akár, amik nem a gyerekhez kapcsolódnak, hanem foglalkoztatják őt vagy engem.

Így egy elég erős érzelmi kötelékként tudom elképzelni, akkor is, ha már nem lennénk egy pár.

Azaz "csak" annyival kevesebb egy ilyen kapcsolat az exszel, hogy már nem vele szexelsz?

Hogy működnek azok az elvált párok, akiket összeköt a közös gyermek?


2023. ápr. 27. 22:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

10#

Apukának kell gátat szabni ex-anyunak, mert ezt ő engedi megtenni.

2023. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért a két hetente egyszer átadom az ajtóban a gyereket és a napi 5 hívás között van pár árnyalatnyi különbség. Mi (még) együtt vagyunk, de se most, se sohasoha nem hívogattam napi ötször. Egy telefon per nap max. Ha elválunk, max egy héten egyszer-kétszer hívom majd.
2023. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor hívom a fiam apját, ha van konkrét mondandóm, kérdésem. Ő is engem úgyanígy.

Szerintem ha napi ötször hívnám, harmadik alkalommal már tuti nem venné fel.


A férjem ezért tiltotta pl a gyerekei anyját messengeren és viberen, mert az ingyen van és nonstop írta az üzeneteket.

Telefonálni pénzbe kerül, ott nem fossa a szót nonstop.

2023. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

9, részemről ez egy elméleti kérdés, nem váltunk el.

Gyerek nélkül mikor szakítottam a pasimmal, nem kerestük egymást többé és kész.

Gyerekkel más, biztos vagyok benne. Nem tudtok kilépni egymás életéből.

2023. ápr. 28. 14:54
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem exfelesege eleinte nagyon nyomult, naponta irogatott mindenfele szarsagokat, olyanokat is amikhez a gyereknek nincs koze. Soha nem alltam a kapcsolattartas utjaba, egyetlen kikotesem az volt, hogy a beszelgeteseik korlatozodjanak a kozos gyerekuk ugyere. Amikor eppen volt kapcsolata az exnek, az indokolatlan megkeresesek elhalvanyultak, aztan megint ujrakezdte. Most lekopogom, van egy normalisnak kinezo valakije, remelem jo sokaig meg is marad.
2023. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet ez volt a gond, hogy nálunk nem volt senkije évek óta.. Aztán inkább a volt férje kapcsolatát dulta szét.
2023. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

10/Nálunk felnött gyerek melett tette a kedves ex ugyan ezt.Egyszerűen rátelepedett a páromra.

Nem beszélve úgy hogy ő dobta egy másikért Az oldalán a szerelme a másik oldalán az ex férje mint biztosíték.Igazí számító!

Azóta meg a párom családjának a manipulátora.Elköltöztünk a közelükböl de a csesztetés még tart mig élek.Gyakorlatilag én is látom hogy nálunk is arra megy a játék mikor unom meg.Tudod erre én azt mondom nekik a párjuk nem kell de másé ne legyen.Itt elöttünk valaki írja miért váltál akkor el?Szívemből beszél a másik megjegyzés is hejtálló borzalmas megalázó ez az új pár felé.

2023. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Te valami álom világba élsz. Ha eljuttok a válásig,leszarja hogy veled mi van. A gyerek dolgait megbeszélitek aztán ennyi.
2023. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#17, a helyzet ismerős. Nem ennyire durván, de az én elődöm is jelen van az életünkben. Én ezt nem tartom egészségesnek, egy kapcsolatban két ember legyen, ne három. Korábban házasságot terveztünk, ennek részemről semmi esélye. Szép lassan hátrálok kifelé az egészből.

N

2023. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen extől mentsen meg az ég :D

Ne válj el, inkább vegetálj a szarban, mindenki jobban jár.

2023. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!