Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után a közös gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után a közös gyerek végett még sokáig kapcsolódsz egykori párodhoz - miben más ez, mint mikor együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Valahol hülye kérdés, de valahogy nehéz elképzelnem, hogy a gyerekem apjával ne beszéljünk meg lényeges dolgokat a gyereket illetően.

Valami egyeztetni való mindig akad, ha nem vagyunk együtt, akkor meg pláne: mikor jössz, mikor mész, meddig maradsz, átadni infókat ha beteg, ha bármi van...

Azon kívül emberileg is - meg hogy tudjam milyen körülmények közé, milyen közegbe kerül a gyerek ha vele van - érdekelne hogy van, azaz beszélgetnek vele komolyabb témákról akár, amik nem a gyerekhez kapcsolódnak, hanem foglalkoztatják őt vagy engem.

Így egy elég erős érzelmi kötelékként tudom elképzelni, akkor is, ha már nem lennénk egy pár.

Azaz "csak" annyival kevesebb egy ilyen kapcsolat az exszel, hogy már nem vele szexelsz?

Hogy működnek azok az elvált párok, akiket összeköt a közös gyermek?


2023. ápr. 27. 22:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válás csak ara jó hogy mindenki abba az ágyba bújik amelyikbe akar.(Iletve az ex férjeknek még ezt is szeretnék megszabni.Beteges az egész.) A hölgy tagokra így nem lehet bocsánat(az öröm lány szót használni.)

Igen a legnagyobb nyertes ilyenkor az ex feleség.Van szerelme szerinte a z ex férje az ő tulajdona mert hát gyereket szült neki.Főként a pénzére hajt hogy lehető mégtöbbet kipréseljen az ex férből még akkor is mikor tartásdíj már nem jár.Rettegés hogy az új barátnőnek egy szál virágra teljen.Fogalmam sincs hogy milyen lelkületű emberek vannak.Ez a viselkedés nagyon nem fer!

2023. ápr. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%
Én normális kapcsolatot akartam. Az exférjem egy évig duzzogott, mint egy óvodás és minden szavam kiforgatta. Ekkor átszoktam az írásbeli kommunikációra. Leírom, mit szeretnék, ő is, aztán ennyi. Utána békülni akart, de már volt párom. Mint kiderült, neki is, csak két vas volt a tűzben. Én nemet mondtam, jött a b opciós csaj. Azóta is írásban kommunikálunk. Ha találkozunk, akkor köszönünk, de ennyi. Most a vagyonon megy a háború. Épp kisemmizni készül.
2023. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk annyiban más, hogy látni sem akarom őt, miután félrekefélt, meg hazudozott, ennek ellenére minden kib. héten beszélnünk kell a gyerek miatt. Csodálatos.
2023. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, írásban is lehet,ha ennyire zavarna engem, csak ezt tenném.
2023. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!