Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha esküvő előtt van legénybúcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esküvő előtt van legénybúcsú, akkor válás után miért nincs legényüdvözlő?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 03:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, ez egy zseniálisan jó ötlet Kérdező! :D :D :D


Ez a kérdés kirángatott a legbúskomorabb hangulatomból, amely eddig valaha létezett... így hajnali órán.


Mintha édesanyám egykori szívderítő vidámsága még mindig élne! (Hát igen, mivel a lánya vagyok - Ő bennem örökké élni fog!)

2023. máj. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Tőled függ, ha szervezel, akkor lesz. Rendszerint a válás nem egy örömteli pillanat, inkább gyász, amit kevesen akarnak megünnepelni.
2023. máj. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert az elvált ember egyáltalán nem ugyanaz, mint a legény. A legtöbb férfit akkor is megviseli a válás, ha ő is akarta. Nem véletlenül inkább a nők adják be.

Ettől függetlenül is teljesen más élethelyzet, még gyerek nélkül is. De ahol gyerek is van, ott az apának különösen nehéz lesz feldolgoznia, hogy már csak havi pár napot látja őket, és többnyire velük is megromlik a viszony.

Nincs ezen mit ünnepelni.


Az egyik részük ilyenkor egyből a szeretővel lesz együtt, tehát a "juhú, lehet csajozni ezerrel" se játszik. A másik része még próbálkozhat újra ismerkedni, de ez se minden esetben úgy megy, mint huszonévesen, legényként.

2023. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az elvált embernek nem kell vígasztaló buli 😎
2023. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Inni akarsz vagy sztriptizes csajokat?


Minek házasodsz ha ezekre vágysz?

2023. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Én csináltam magamnak 😆 de ahogy fentebb írták inkább a gyászban nem akartam az első éjszakám Egy edül tölteni.
2023. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem legényüdvözlő, vagy leányüdvözlő (a nők is szép számmal indítanak válást), hanem válás utáni ajándék és buli van, külföldön már több mint 10 éve (ha nem 20), de jó ideja már itthon is.

[link]

[link]

[link]

2023. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rendeztem már valakinek váló bulit. Amerikában állítólag divatja van.
2023. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De várjál kérdező...az nem csaknúgy van!


A férfiak tartanak legénbúcsút, míg a nők lánybúcsút! Viszont váláskor pont fordítva kéne, tehát a férfiaknak lányüdvözlőt, míg a nőknek legényüdvözlőt kéne tartani. Ezzel is jelezve, hogy lányok/legények ismét üdvözölve vannak az illető életében 🤔

2023. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lilluci27 ***** válasza:
Ez egy full jó ötlet én mint elvallt ember támogatom!
2023. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!