Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívhatok olyanokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívhatok olyanokat a legénybúcsúra, akik az esküvőre nem hivatalosak? (körülmények lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szűkkörű kicsi esküvő lesz, csak a szülők, nagyszülők, testvérek, kb 15 fő. Barátok nem lesznek hívva, csak aki egyébként is rokon.


Viszont akarok az öcsémnek egy legénybúcsút szervezni a közös barátainkkal (sőt inkább csak haverok, mindenki felnőtt, máshol lakik, ritkán tudunk összeülni, de jóban vagyunk).


Nagyon gáz lenne úgy legénybúcsúra hívni embereket, hogy az esküvőre nem hivatalosak? Vagy ebből nem szokott probléma lenni?


2023. jan. 24. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztazzatok mindenkivel elore hogy miert nincsenek meghivva az eskuvore, de ilyen esetben az lenne a legjobb ha nem az ocsed hata mogott szervezed a legenybucsut, behogy konfligtus vagy sertodes legyen belole
2023. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Igen, nagyon gáz. Ezzel elfogadná a völegény a búcsúztatók idejét, szeretetét, figyelmét, de megvendégelni az esküvőn már nem akar senkit? Gáz nagyon.
2023. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes tisztázni, hogy miért nincsenek meghívva, bár nem értem, hogy mondjuk a ceremónia részére miért nincsenek meghívva... Sok ilyen esküvő van, hogy a násznép egy része csak a ceremóniára van meghívva, pl. a legtöbb esküvőn a kollégák is csak oda voltak hivatalosak ahol én voltam, kivétel ahol tényleg extrán baráti volt a viszony 1-2 munkatárssal.
2023. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

A mai világban, a mai árak mellett, SOKAN örülnek is neki, ha nem kell menniük a lagzira. Ajándék, útiköltség, ruha...B+...ruha kell a csajomnak is, bébisintér...magasabb az órabére mint nekem.


Meg eleve, inkább a táncosnőket nézem, mint a részeg anyóst.

2023. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi rossz. A mai világban egyre több a kis esküvő, de attól még legénybúcsút/leánybúcsút lehet tartani a barátokkal. Viszont azért egyeztessetek a párral, hogy a menyasszonynak is legyen akkor leánybúcsúja, mert az elég gáz, hogy a vőlegénynek van bulija az menyasszonynak meg nincs.
2023. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy gáz! Aki ezt írta szerinted egy legénybúcsún nincs fogyasztás?😅 Férjemnek akkora a baráti és haveri köre, meg a szíve, hogy mindenkit is vendégül akart látni épp ezért a legénybúcsújára meghívott "mindenkit is" akikkel azért olyan közeli viszonyban nincs, hogy egy kis létszámú meghitt esküvőn is ott legyenek, de de a legénybúcsú, az szinte nyitott buli volt még idegent is beengedett volna, csak hogy szétkürtölje mégjobban és minél több embert vendégül lásson!😅
2023. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!