Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Számotokra milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen az ideális lány/legénybúcsú?

Figyelt kérdés

Egyik este néhány barátommal iszogattunk, aztán szóba jött a fent említett téma, mivel egyikük testvére házasodni készül és éppen szervezik az övét.

Ment a brainstorming, jöttek az ötletek, komolyak, komolytalanok, vadak, kevésbé vadak, egyszerű haveros berúgástól kezdve sztripper lányokig minden, illetve arról is beszélgettünk, hogy mi milyet szeretnénk majd. A mi elképzelésünk nagyjából hasonló: baráti társasággal kibérelni egy helyet, vagy elmenni valami közös kirándulóhelyre, iszogatni, beszélgetni, sztorizgatni, társasozni, majd jól berúgni.Mivel nagyon hasonló a mentalitásunk, ez nem meglepő, ezért kíváncsi lennék mások véleményére is.



2023. jan. 7. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pont mindegy, de amikor csengetek, és kinyílik az ajtó, ezt lássam: [link]
2023. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Számomra olyan, ami inkább játékos/bulizós. Sosem bocsátanám meg a barátaimnak, ha olyan bulit szerveznének, aminek a megcsalás a lényege "még egyszer utoljára". Az a hajó elúszott akkor, mikor összejöttünk, a hűség onnantól számít. Sztriptíztáncosoknak meg másokat lesmárolós feladatoknak nagyon nem örülnék.


De az például nagyon klassz lenne, ha egymással párhuzamosan lenne a leánybúcsú és a legénybúcsú és a két csapatnak kellene versenyeznie egymással például.

2023. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
ja végülis szexi ha 13-nak néznek ki a lányok, nem?
2023. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Legénybúcsú szervezéssel foglakoztam sokáig. Egy tévhitet oszlatnék szét. (Saját tapasztalat)a vőlegény sosem csalta meg a menyasszonnyt. Bár történtek olyanok amik határesetei egy megcsalásnak. Öltánc, a művésznő téptem a vőlegény ruháit és összekarmolta. 2 féle művésznő van. Az egyik csak táncolc igényes műsora van ad magára igényesen néz ki, maximum levetközteti a vőlegényt. Másik 5perc alatt ledobja a ruháit és mindenkire rámászik mert 1 ingyen szex jár a fellépéshez a többi neki nyereség.
2023. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

#4

Mindenkinek más a megcsalás. Ezt nem te döntöd ek Nekem már az is sok, ha valaki rám mászik és vetkőztet. Ha bárgyú vigyorral hagynám az efféle "kezelést", az már nekem bőven nem határeset lenne.

2023. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
#5azért írtam hogy határ eset. De akkor egyenesen fogalmazok. Se orálban se aktusban nem volt benne a vőlegény az én bulijaimon. Sőt! Sokszor látszott hogy jobban érdekli hogy a barátai jól érzik magukat.
2023. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer részt vettem egy előadássorozaton, ahol a szexmunkások érdekvédelmi szervezetének vezetője és több örömlány is előadott: ott egyöntetűen azt állították, hogy a vőlegénnyel szolidaritásból sosincs semmi (csak a tánc). Véleményem szerint a táncoslány sokkal inkább szól a haveroknak mint a vőlegénynek, ahogyan a prosti is ha van, viszont szerintem sem jó ötlet az ilyesmi, felnőtt férfiak legyenek már képesek méltón szórakozni anélkül, hogy csajok is lennének a dologban (és itt most nem az egyneműek közötti szexuális kapcsolatra igyekszem célozni, hanem bármilyen közösségi programra ahol ha akarnak berúghatnak és közben jól érezhetik magukat). Számomra az ideális legénybúcsú az, ahol jól érzem magam és a barátaimmal vagyok, alkoholt fogyasztunk és röhögünk.
2023. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját lánybúcsúmon nagyon kellemetlenül érezném magam, ha pl. óvszert kéne "poénból" áruljak vagy sz_pást imitáljak banánon. Számomra ez se nem jópofa, se nem vicces. Sokkal inkább proli és gáz.


Mondtam a barátnőimnek, hogy én annak is örülnék nagyon, ha 1-2 napra lemennénk a Balatonhoz, akár egy hosszúhétvégére a LUA-ba, vagy vitorlásozni. Beszélgetnénk, iszogatnánk, buliznánk. De nem vágyom hatalmas, kora délutántól másnap reggelig tartó lerészegedésre, amiből 5 nap alatt épülünk fel. Érezzük jól magunkat, de nem 16-17 évesek vagyunk már, hogy úgy érezzük, egy este alatt kell meginnunk mindent, mert most lánybúcsú van. :D

2023. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszerre volt a legénybúcsú és a lánybúcsú. Nem volt tervezett de valahol éjfél körül összeverődött a két társaság és együtt is jól éreztük magunkat. Elég chilles volt, beszélgettünk iszogattunk.

Szerintem attól függ, hogy kinek milyen a baráti köre. Pl nálunk is voltak viccesebb játékok egymás között, de elég szolid volt, iszogattunk, beszélgettünk, táncoltunk. Nálunk nem is igényelt ennél többet sem a menyasszony sem a vőlegény. Házibulis feelingje volt az egésznek.

2023. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

8-as és hogy lehet kinőni ezt a 16-17 éves mentalitást?😅 Most komolyan!:)

Én hiába próbáltam észen maradni másnap hajnalig még ment is, de Mi két napig ittunk a lánybúcsúmkor.😅 Vacsival indítottunk étteremben, utána házibuli, kedvenc zenék egy-két normális játék.

Fiúk is tolták 2 napig 2 hét múlva de Ők aludtak is egyet a kettő között szóval Mi jobban bírtuk!😅🤘

2023. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!