Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet jól megélni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól megélni azt, hogy másodjára sem sikerült a házasságom?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk egy pár,és vállalom hogy hibát hibára halmoztunk mindketten.

Persze az elején minden csodaszép volt,de valami rettenetesen elromlott és csak egyre rosszabb.

Ami még neheziti a dolgot hogy még albérletben lakunk és hiába mondom hogy szeretném ha válnánk mindig itt marad.

Sajnos én sehova sem tudok menni,csak itt maradni a gyerekekkel.

Ami szörnyen nehéz lesz,mert a közös még nincs 2 éves kvázi biztos az éhhalál,de már semmi sem érdekel csak az hogy ennek vége legyen.(egyébként dolgozom,és bölcsis már)

Nagyon hosszú ideje próbálkoztam,mert úgy érzem mi nem tudjuk megoldani a gondjainkat,terápiáról hallani sem akar.

Nyilván egykor a mindenem volt,de be kell látnom hogy nem vagyunk egy szinten.

Nulla probléma megoldás,nincs kommunikáció-

A legnehezebben elviselhető dolog a féltékenysége,ami indikolatlan,de napi szinten vádaskodik.

A volt férjemmel 15 évig voltunk együtt,benne vagyok én is nyakig hogy megint nem sikerült,mellette pedig rettenetes kudarcként élem meg.

Viszont a gyerekeknek ez nem jó,teljesen rámennek,de nem tudom mit tegyek ha van egy ilyen cirkusz,ő x óra múlva bocsánatot kér,már nem tudok megbocsájtani mert 2 nap múlva újra negtörténik,hiába kérem hogy költözzön el nem teszi.

Teljesen mélyponton vagyok………


2023. aug. 20. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Jól megélni ezt? Sehogy.
2023. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg foglalkoztat, először menj el te egyedül pszichológushoz, találjátok ki, mit miért csinálsz, miért nem veszed észre a kapcsolat elején, hogy 0 problémamegoldás van, vagy miért ignorálod..
2023. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Jól megélni sehogy sem lehet, csak túlélni. Kitartást neked.
2023. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Potyogtatod a gyerekeket két ferfitol két külön gyerek...mind miért csinálod ezt?

Hm?

2023. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A volt férjemtől ráadásul kettő van,nem is egy..
2023. aug. 20. 21:01
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Es mennyi gyerektartast fizet 2re?

Mennyi a fizud hogy nem jönnel ki egyedül

2023. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Gyerektartás 60.000-(gyerekenként 30.000)

A fizetésem nonszensz-78000 ft

Részmunkaidőben dolgozom GYES mellett.(48000+25.000)

De eleve 90.000+rezsi az albérlet.

Most keresek kiegészitésnek valamit,valahogy talpra állok,de nem egyszerű mert éjjel-nappal nem mehetek mert gondolnom kell hogyan oldom meg a bölcsit.

Szülői segitség nincs,nem anyagilag sehogy sem.

A gyerekem elkezdte a bölcsit eddig túl sokat nem járt mert folyton beteg volt.

Ezt lekoordinálni se volt egyszerű,hogy meg tudjam oldani.

2023. aug. 20. 21:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így tényleg nagyon nehéz, tényleg csak túlélni lehet.

A válást te is beadhatod, viszont így hogy együtt laktok az lehet csak mégjobban mérgezné a helyzetet. Egyetlen hogy amég nem lesz valami tartalékod vele maradsz, és megpróbálod minimálisra csökkenteni a kommunikációt. Semmire nem mutat hajlandóságot? Se a javításra, se a válásra?

Az viszont nem hülyeség hogy menj csak te pszichológushoz -próbálj meg a családsegítőnél ingyenest kérni- mert valami oka van hogy kétszer is így belefutottál.Gondolom nem szeretnéd harmadjára is.

Tényleg csak annyit tudok mondani hogy kitartást, nem tart minden szar örökké!

2023. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

En külföldre mennék de nem tudom ha tudod a nyelvet.

Mert itt ez borzasztó.

Nem értem hogy tudtok megélni.

Akkor már inkább gyari munka. Azzal normális fizut kapnal a kicsire pedig addig vigyazzon az apa ha te epp dolgozol es mar nincs bölcsi.

Nem?

2023. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel azért nem olyan egyszerű külföldre menni. Ráadásul oda is kell valami jó szakma+nyelvtudas.
2023. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!