Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meg akarok halni, annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok halni, annyira depis vagyok, csak az tart életben hogy a babának és a kutyának szüksége van rám. Nem szülési depi, és amúgy egy életvidám lány voltam, nem tudom mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Éjszakánként etetek, nem alszok. A pici 3 óránként óramû pontossággal kel fel. A párom behisztizett egy banális apróságon, haragszik rám mert megsértve érzi magát, és annyira bunkó a hétköznapokban hogy ma a gyógyszertárban elsírtam magam amikor a kicsi gyógyszerét váltottam ki. Eddig fôztem, takarítottam, kertet gondoztam, házat dekoráltam évszaknak/ünnepnek megfelelôen, most arra nincs erôm hogy magamnak teát csináljak. A ház kupis, a pasim hisztizik hogy nem csinálok neki enni, csupa rosszmájú beszólása van.
2023. okt. 5. 01:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Azt ki állapította meg, hogy nem szülési depi? Az, hogy te, az kevés. De az biztos, hogy bármilyen depi, pszichológushoz kell fordulnod.
2023. okt. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A pároddal meg komolyan beszélgess el.
2023. okt. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Engedd el a háztartást. Sok séta és irány a házi orvos. Szülés utáni depresszióban szenvedsz. Ezt te nem tudod megoldani egyedül. Párod meg had hisztizzen. 40f
2023. okt. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha magadért nem is tennéd meg, de a baba érdekében keress fel egy pszichológust. Nagyszülők nem tudnak besegíteni egy picit? A párodnak most kellene a legjobban támogatnia, mindenképp üljetek le erről beszélni.
2023. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
A pasidnak mondd meg, hogy jovo heten vegig szabin lesz, mert te elutazol a szuleidhez, keszuljon. Ja, a gyerek marad, o fogja vinni a komplett haztartast.
2023. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem 2,5 hónapos a pici. Èn is azt veszem nèha èszre, hogy full nullán futok. Sokszor az ágyból se volt kedvem kikelni. Nagy levegő, beismerni hogy baj van ès tenni ellene. Ha ez egyedül nem megy, akkor szakember.

Jó lenne ha a párod is kivennè a rèszèt a dolgokból. Eleinte azèrt is büntudatom volt ha nem volt kaja, nem volt rend. Aztán a párom mondta hogy ezeket engedjem el nyigodtan ha úgy èrzem aznap nem megy. Ès bizony volt hogy hazajött egèsz napos munkából ès nekiállt. Legyèl sokat kint a levegőn, menjetek sètálni.

Ha a párod otthon van akkor babázzon, hogy legyen időd magadra is egy kicsit.

2023. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg örülni a kisebb dolgoknak.
2023. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal: fordulj szakemberhez, plusz kérj segítséget közeli családtagoktól vagy barátoktól ha van rá lehetőséged. A pároddal meg k.rva gyorsan ülj le beszélgetni, hogy ez így nem fog működni (én őszintén a helyedben válást fontolgatnék ha ilyen helyzetben ahelyett hogy segítene még nekiáll hisztizni mikor amúgy is a teljes kiégés szélén vagy).
2023. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Ne akarj meghalni, mert mint minden rossz az életben, ez is átmeneti. Nem tudom, meddig fog tartani, ha kérsz segítséget terapeutától, rokonoktól, akkor rövidebb ideig, ha nem kérsz segítséget, akkor hosszabb ideig. De 1 biztos: vége lesz, és újra életvidám leszel, csak már egy ovis-sulis gyerekkel. Tarts.ki, keress magadban erőt, van ott még. A depu qrva szar, ezt nem is lehet szépíteni, de túlélni igenis lehet, és érdemes is.
2023. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...ne emészd magad, a pároddal próbálj beszélni és ha kell segítséget kérni, szülők, barátok, stb.
2023. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!