Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Változzak meg, majd amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változzak meg, majd amikor megvolt, akkor válik?

Figyelt kérdés

Régen menő típusú férfi voltam. Olyan aki mindenkivel haverságban van, pacsi ide-pacsi oda, nagy duma, nagy jelenlét. Tudjátok. Feleségemnek ez eleinte nagyon imponált, majd kezdett féltékenykedni, mondogatta, hogy vegyek vissza. Gyerekünk születése után is nehezményezte, hogy én olyan közvetlen vagyok mindenkivel, főleg a nőkkel. Soha nem csaltam meg senkit, ezt ő is tudja! Nem erről van szó. Csak neki sok lett, hogy én olyan nagy személyiség vagyok. Mondogatta, hogy legyek kevesebb, vissza is vettem eléggé, de az sem volt elég. Barátok mondogatták is hogy mi van velem, mindig azt mondtam fáradt vagyok. 1 éve rávett a feleségem, hogy menjünk külföldre, itt sokkal zárkózottabb mindenki. Jóval visszavettem emiatt. Aztán meghalt az Apám, depresszióba estem, senki se segített. Itthon a barátaim már rám se ismertek, olyan lettem aki kb meg se szólal, kerüli a társaságokat. Feleségem múlt hónapban beadta a válást, mert hogy én más ember lettem, nem így ismert meg, neki az hiányzik. És ő ilyen halkszavú, zárkózott, negatív kisugárzású ember mellett nem érzi jól magát!


Dehát végig ilyennek akart! Akkor most én vagyok hülye?


2023. okt. 11. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Sose nősülj meg.
2023. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatok alapvető szabálya: soha ne legyél olyannal, aki mássá akar formálni!

Nem azt mondom, hogy ne lehetne magunkon formálni, de amikor már kvázi feltétel az, hogy a magad gyökeres ellentéte legyél, ott érdemes elgondolkodni, hogy nem lenne jobb olyannal, aki olyannak szeret, amilyen vagy?

Házasodni, gyereket szülni egy ilyen kapcsolatba tilos.

De utólag már nincs mit tenni. Ami megtörtént, azon változtatni nem tudsz, a jövőben pedig ügyelj arra, hogy olyannal állj össze, aki olyannak fogad el, és olyannak szeret, amilyen vagy!

2023. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LuckyLevi ***** válasza:
89%

1. Senki sem szereti az idomítható embereket. Hiszen, ha valaki ilyen szinten formàlható, akkor azt se tudni, hogy milyen valójában.

2. A flörtölgetős és a zárkózott között óriási a szakadék. Gondolom nem az volt a gondja az elején, hogy szóba àllsz emberekkel és nem vagy depis. Csak a csajok körüli legyeskedés féltékennyé tette.

3. Lehet enélkül is megfàradt volna a házasság. Van ilyen.

2023. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ócska kifogás, mondania kellett valamit, hogy miért akar válni.
2023. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igy van nem őszinte a feleség, mondvacsinált indok ismerős:-)

elképzelhető, hogy van már valaki a háttérben aki miatt most dobott,

ne bánd sose, ez most a te lehetőséged a te pillanatod, ragadd meg, és épitsd fel magad újra, mint aki régen voltál, csak finomabb verzióban.


majd, ha visszanyerted a valós énedet akkor mutasd meg magad neki, hogy látod, ilyen lettem, de ezt már csak távolról nézheted, ám..


RAGYOGJ, ahogy régen, fényed volt, és ezt irigyelte benned, mert benne közelről sem volt meg még a sugara sem, hanem az árnyékod volt, most pedig

jól belédrugott a bajban, ilyen társ mellett élni?????????

tudod mindig a bajban mutatják meg, kik a barátok társak, és ezek után nem bontasz pezsőgőt??


ébresztőőőőőő


Nem tetszik neki aki most vagy, de ez lenne a legkevesebb, egy életteli ember voltál, most már árnyéka önmagadnak, és ráadásul a bajban sincs veled és még egyed rugott is beléd no komment, myfriend!

2023. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj hogy megszabadultal tőle. Felepited az eleted ne aggódj.
2023. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ai megakar valtoztatni az nem szeret igazán.

A férjem is mindig igy valtozzak, amúgy, sokat alakultam de mostmár tudom hogy miért tette, más érdekes elfogadott, a lényeg most rájött hogy rosszul tette, de nekem lett elegem

2023. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is harsány a párom, mindig ő van a középpontban, ráadásul nagyon magas/nagy és emiatt alapvetően is hangos, ha megszólal. Ezen felül szereti megbotránkoztatni az embereket, ezért folyton hangosan poénkodik velem és nézi, hogy mit szólnak mások. (Csak egy példa: a bolt közepén elkezd velem veszekedni poénból, hogy ne hisztizzek a csokiért és amikor látja, hogy mindenki minket néz, elneveti magát) Mivel én nagyon magamnak való vagyok és nem igazán társasági ember, azt meg kifejezetten utálom, ha mindenki minket néz, engem ez nagyon zavar. Viszont így ismertem meg, ez vele járt, ezzel együtt szerettem bele, mert ezen kívül minden tulajdonsága annyira megfogott, hogy ez eltörpült mellettük és azt gondolom, tökéletes ember nem létezik. Nem is kell, pont jó, hogy nem vagyunk teljesen egyformák, mert az unalmas lenne.


Magamból kiindulva azt gondolom, hogy a feleséged sosem szeretett igazán, ha meg akart változtatni, az pedig egyenesen felháborító, hogy pont arra hivatkozva akar válni, amit miatta formáltál magadon.

2023. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!