Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vàltozzak?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok rendben semmilyen téren.

A baj h barátnőm sem látja és csak azzal jön miért nem akarok már gyereket..

1.

Hónapok óta van egy másodállásom ami nem annyira jön be sok dolog miatt. Ezelőtt a munka előtt is tettem félre, de mégis ragodom h eljöjjek e vagy sem hetek óta.


2.

Köztünk is sok a feszültség a gyerekvállalás miatt. Ő azt hiszi bizonyított annyit h " megérdemli" és nem azért van velem h gyereke legyen. Emellett folyton beteg vlmitől szinte ki se gyógyul ott a következő..


Ezek miatt nem ideális most abszolút h nekiálljunk..úgy érzem hiába több éves kapcsolat


Egyszerűen mindig amit sodor az élet abba beleragadok. Hiába érzem h nem igazán jó benne maradok és csinálom vagy csak rágódok de nem lépek.


2022. okt. 27. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ebbe a kapcsolatba ne qkarj gyereket semmiképp. Felesleges. 2 munkahelyed van és neki van egyáltalán? Ha igen akkor folyamat tp-n van vagy mi? Plusz az nem elég hogy azért akar gyereket mert megérdemli. Gondolom majd állandóan "betegen" lesz kedve a gyerekhez. Vagy majd azzal is te foglalkozz? Szerintem hagyjátok egymást békén.
2022. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Hányszor kérded még meg?

Hagyd ott, mindketten jobban jártok.

2022. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
1es, te se lehetsz gyakori vendég errefelé. Kérdező heti pár órát dolgozik egy portán meresztve a seggét, a másik "munkája" a besegítés a szülei boltjába. Egyébként rendes munkahelye soha életében nem volt, a csajnak volt 2 melója, amiből eltartotta a kérdezőt. A kérdező csak arra jó, hogy itt szindja a barátnőt napi 5 kérdésben és várja, hogy mi is szidjuk vele együtt. Persze az arcába sose mondaná ezeket, mert senki más nem állna le vele soha és ezt jól tudja. Egy gyáva alak, vagy egy kamuzós troll.
2022. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg unalmas már. Ezerszer elmondtuk, hogy szakítsatok. Csóri csaj meg valamiért tőled függ, pedig ő neki is két állása van, ha jól tudom. Sőt a körmözést még erőszakolod is, hogy vállaljon többet mikor állandóan beteg a kimerültségtől.
2022. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3#

Ó értem. Akkor ezek szerint csak egy debil aki nem bír felfogni dolgokat.

2022. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!