Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyi ideig van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi ideig van a ,, közöm van hozzád " időszak?

Figyelt kérdés

8 évig voltunk együtt ebből 3 házasság. Nem vesztünk össze, csak nem működött. Nem találkozott a jövőnk, ezért én külön költöztem. Ennek 2 hete. Nekem nincs kedvem csajozni, ismerkedni, takarítok mosok főzök magamra, és élvezem.

Nem voltunk rosszban, ezért napi szinten beszélünk. Néha találkozunk, de semmi sincs köztünk. Van, hogy átszalad, ha erre van dolga, dumálunk pár szót és kb ennyi.


A valópert nem kezdtük még el. Nincs semmi közös, sem gyerek sem vagyon.


Sokszor ír, hogy mit csinálok, hova megyek ma, volt, hogy átjött és csekkolta a lakást, hogy van e valakim.


Most ilyen haverok vagyunk kb.


Tekintve, hogy nincs oka a vitának nem úgy váltunk el. Azonban megjavulni sem fog. Sok olyan dolog van, ami nem egyezett a végén már. Nem voltam boldog ezért nem akarom ,, újra ,, kezdeni.


Aki hasonló cipőben járt mesélne pár szót, hogy zajlott ?


febr. 8. 16:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Pár exem nekem is haverom. Van nekik is életük, nekem is. Több össze is járna velem, mások ki is békülnének.

De nekem már nem kellenek. Több ki van égve impotens lett vagy elvált is lett már azóta.

De még a nyugger klubban is egyutt bridzselnénk, de a szememben szánalmak. Nem véletlen szakítottam.

febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%

Ja es azokat se értem akik hozzájuk menteknaztán válás. Sz.remberek. nekem volt annyi eszem hogy ne szüljek nekik. Másoknak annyi sincs. Elcsúszott iszqkosak drogosak gyerekverők ma.

(1.voltam)

febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
2-es, azért ha a legtöbb exed szar ember, akkor az téged is minősít, nem csak azokat akik hozzájuk mentek.
febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Kerdezo es lefekudnel vele ha klzeledne ugy hozzad?
febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo mit erzel jelenleg leirnad? Kotodest erzek felé?
febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Ki kezdemenyezte a szakitast?
febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ha közeledne felém férfiasságból igen. De tényleg csak azért. Pont emiatt inkább nem. Nem akarok úgy kezelni mint egy ágyast.


Hogy mit érzek ? Semmit. Nem zavarna ha lenne bárkije, kicsit megkönnyebbülnék talán. Pont azért mert akkor tudom, hogy semmi köze nem lenne ha nekem lesz valakim. Kicsit félek attól, hogy ha lesz kedvem ismerkedni akkor majd bekavar, balhézik, ezért inkább legyen valakije. Ezt érzem.

febr. 8. 16:57
 8/27 A kérdező kommentje:
Én kezdeményeztem
febr. 8. 16:57
 9/27 A kérdező kommentje:
Valamint azért sem, mert nem akarom bonyolítani. Igazából nem érné meg azt érzem. Ha akarnám lehetne, áthivhatnám, de nem.
febr. 8. 16:58
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Es ő h viselte a szakitast?
febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!