Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyi ideig van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi ideig van a ,, közöm van hozzád " időszak?

Figyelt kérdés

8 évig voltunk együtt ebből 3 házasság. Nem vesztünk össze, csak nem működött. Nem találkozott a jövőnk, ezért én külön költöztem. Ennek 2 hete. Nekem nincs kedvem csajozni, ismerkedni, takarítok mosok főzök magamra, és élvezem.

Nem voltunk rosszban, ezért napi szinten beszélünk. Néha találkozunk, de semmi sincs köztünk. Van, hogy átszalad, ha erre van dolga, dumálunk pár szót és kb ennyi.


A valópert nem kezdtük még el. Nincs semmi közös, sem gyerek sem vagyon.


Sokszor ír, hogy mit csinálok, hova megyek ma, volt, hogy átjött és csekkolta a lakást, hogy van e valakim.


Most ilyen haverok vagyunk kb.


Tekintve, hogy nincs oka a vitának nem úgy váltunk el. Azonban megjavulni sem fog. Sok olyan dolog van, ami nem egyezett a végén már. Nem voltam boldog ezért nem akarom ,, újra ,, kezdeni.


Aki hasonló cipőben járt mesélne pár szót, hogy zajlott ?


febr. 8. 16:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
*kötődik
febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%
El kellene döntened, hogy mit akarsz. Ha tényleg nem akarsz már együtt lenni a feleségeddel, akkor szakíts meg vele MINDEN kapcsalatot. Ez a szerencsétlen nő próbál téged visszahódítani, te meg adod alá a lovat. Beszélgetsz vele, meg akár a szexben is benne lennél. Most akkor tulajdonképpen szereted ezt a nőt vagy nem?
febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nekem inkább úgy tűnik, hogy még reménykedik. Ha nem akarod érzelmileg még jobban kicsinálni, jobb lenne ezt minél rövidebbre zárni.

Közöld vele tényként, hogy el fogtok válni, szakítsd meg vele a kapcsolatot, add be a válókeresetet.

febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez így egy egészségtelen kapcsolat, be kell fejezni. El kell dönteni, mit akarsz valójában, és tovább lépni.
febr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretne megbiznyosodni, hogy nem másik nő miatt költöztél el. Ha erre rájön, akkor megpróbál majd kibékülni.

Meg kell húznod a határokat egyértelműen, különben reménykedni fog és nem akad le rólad. Ne csetelgess, ne engedd be, ha csak úgy beugrik. A lakást csekkolgatni főleg.

Legyen egyértelmű a kommunikáció, és keress ügyvédet. A válás nélküli különélés üzenete szerintem az, hogy még visszafordítható a dolog.

febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha haverok lennétek, nem ellenőrizgetne. Feleségként viselkedik, és te sem húzol határokat.
febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előzőeknek, ha válni akarsz, váljatok el, de ne hitegesd tovább.

#24 voltam

febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!