Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyi ideig van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi ideig van a ,, közöm van hozzád " időszak?

Figyelt kérdés

8 évig voltunk együtt ebből 3 házasság. Nem vesztünk össze, csak nem működött. Nem találkozott a jövőnk, ezért én külön költöztem. Ennek 2 hete. Nekem nincs kedvem csajozni, ismerkedni, takarítok mosok főzök magamra, és élvezem.

Nem voltunk rosszban, ezért napi szinten beszélünk. Néha találkozunk, de semmi sincs köztünk. Van, hogy átszalad, ha erre van dolga, dumálunk pár szót és kb ennyi.


A valópert nem kezdtük még el. Nincs semmi közös, sem gyerek sem vagyon.


Sokszor ír, hogy mit csinálok, hova megyek ma, volt, hogy átjött és csekkolta a lakást, hogy van e valakim.


Most ilyen haverok vagyunk kb.


Tekintve, hogy nincs oka a vitának nem úgy váltunk el. Azonban megjavulni sem fog. Sok olyan dolog van, ami nem egyezett a végén már. Nem voltam boldog ezért nem akarom ,, újra ,, kezdeni.


Aki hasonló cipőben járt mesélne pár szót, hogy zajlott ?


febr. 8. 16:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Igazából haragudott rám mert elhagytam. Először tagadta, nem hitte el hogy megyek. Aztán utána ment a ,, mikor mész már a f.szba ,, utana jött az, hogy van valakim. Utána a gyere haza, utána pedig most a ,, kivel beszélsz egész nap?,, mit csinálsz , hova mész stb stb.
febr. 8. 17:03
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

3 azert exek mert sz.remberek. ha vki sz.rember az nem az én felelösségem. Ott kell hagyni es csá. De mások meg hozzajuk mennek es szülnek.

Nem evn vagyok a tortenetben akinek be kéne szólni.3.


Soha nem a másik a sz.rember, hanem a sz.rember az.

febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%

12: De hát akkor hogy tudod tartani velük a kapcsolatot?

Akit nem bír az ember, aki más világ, azt leépíti.

febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Addig mukodik ez ameddig te lenem elited, o még vakszleg erez irantad ha rajta mulik ez a jo viszony maradni is fog
febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%

Nem mindegyikhez van gyomrom.

Amugy meg barátilag messze maskepp viselkednek. A tarsadalomba be tudnak illeszkedni. Kapcsolatokba nem valók csak.

Pl aki abgyerekét veri az egy rendes dolgos ember barátokkal..


Van a másik arcuk.

febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kifog birni igy h egyedul vagy h ne kezdemenyezz nala szexet?
febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%

15: De ha már ismered a másik oldalukat, vagy legalább valaki mesélte volna neked anélkül, hogy te megtapasztaltad volna, az mért nem elég indok ahhoz, hogy ne akarj velük lenni? Te magad minősítetted szar embereknek őket, akkor miért nem akarsz megszabadulni tőlük?

Nem derogál neked?

Azért egy idő után csak ciki, olyannal találkozni, aki nem áll meg a maga lábán, olyan részeg és dülöngélve szokták látni, esetleg pont akkor dülöngél, mikor veled van.

Ez egy romló állapot ráadásul, nem áll meg itt.

febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
84%
"Válás után mennyi ideig van a ,, közöm van hozzád " időszak" - ameddig engeded. Igazából élesen kellene húznod egy határt. "Mit csinálsz?" - mi köze hozzá? Megszokta a figyelmedet, az hiányzik neki.
febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem dülöngél velem senki.


A szitu olyan mint kérdezőé. hogy szakitottunk anno és nem járunk. De kb ő is ismeri az egesz eletem en is az övét megértjuk egymást kb szavak nelkul is, néha lelkifrőccsök is, vagy en nekik, haveri baráti kapcs van, vagy inkabb "testveri". Nem rendszeres. Olyan is van hogy en kimegyek évekre vagy ők épp masik varosban meloznak aztan évek mulva is ott folytatjuk ahol abbahagytuk.

Csak a szememben ezek már nem férfiak.


Mondjuk a gyerekverőt idegileg nem birtam ahogy a gyereket kínozza, iszik olyankor es idegbeteg artikulatlan, még tini korunkban is volt olyan hogy egy csajnak késsel ment, de 30+ ennek az embernek szült egy diplomás (!)nő. A gyerek lathatásokon traumatizálodik is. Az anyuka meg semmirol nem tud sík hülye. Azt se tudta az exemrol hogy drogozik is.


Na vele pl nem tartom mert a gyereket nem tudom kimenteni(nem is lenne az en dolgom!), de nézni se birom. Anyuka nem hisz. A gyámugy is ha kimenne pont a patika rendet latná csak..

Az anyjának én szoltam, elengedi lathatasokra. En ebbol kiszalltam mert nekem meg ez rosszabb mint egy horror..

febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez lenne a szép szakítás? Szerintem ő még köződik/vissza akar szerezni, ezért rövidre kéne zárni a dolgot, megszakítani a kapcsolatot, mert ez egyikőtöknek sem jó így.
febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!