Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy beszéljek vele, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek vele, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél éve váltunk el a férjemmel, azóta neki is lett új párja és nekem is. De még mindig őt szeretem. De ő letiltott mindenhol, azt mondta, ne keressem. Néha próbáltam a közös ügyeink miatt találkozni vele, de mindig lepattintott, így feladtam, és fél éve nem beszéltünk. Ami felkavart, hogy egy közös ismerősünktől megtudtam, hogy még mindig nagyon hiányzom neki én is és szeret. De a tiltást nem vette le, és amikor találkozni akartam semleges ügy miatt, akkor lerázott. Tehát nem reménykednék, ha nem jött volna ez az info, hogy ő is szeret még. Mit tehetnék? Tanácstalan vagyok.
febr. 12. 12:54
1 2
 1/12 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Ne tégy semmit. Ha akarna kapcsolatot veled, akkor keresne vagy legalább feloldaná a tiltást. És ne arra alapozz, hogy mit mondanak a kibicek, hanem arra, hogy hogyan viselkedik a férjed. Ő pedig elég egyértelműen viselkedik, ugye, Te is így látod?
febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Nekem nem úgy tűnik, hogy még mindig oda lenne érted. Az meg, hogy mit mondott neked az ismerős, az semmivel sincsen bizonyítva. Mondhatta neked azért is mert látja, hogy még mindig oda vagy érte. Fura vigasztalás, de volt már ilyen a történelemben. De az sincs kizárva, hogy rá akart uszítani a volt férjedre. Ahogy látom sikerült neki.
febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elég megbízható közös ismerős. Nem akartam kifejteni, de azt is mondta, hogy még engem szeret, sokat kérdezett rólam, de azt is mondta, hogy tudja, hogy van valakim, és dacból sem veszi le a tiltást, meg félne az újrakezdéstől.
febr. 12. 13:27
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Elváltál, mostmár maradj a seggeden.
febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#3: ' félne az újrakezdéstől.'. Megkaptad a választ a kérdésedre... De ha nagyon akarsz vele beszélni, akkor várd meg egy utca sarkon, vagy a munkahelye előtt, vagy... De azért nem lehet lángoló az a szerelem, amikor 'dacból' nem keres. Ja, most jut eszembe a legegyszerűbb: üzenj neki a közös ismerősön keresztül egy értelműen: szeretnél vele beszélni, mert Te még mindig őt szereted. Ha erre sem veszi fel veled a kapcsolatot, akkor bátran elengedheted!
febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamuztak.
febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

A szocio/pszihopatak szoktak igy viselkedni mint az exed.

Nézz utánna ö nem az?

Hazudik, erzelmileg leszar, csak magával torodik,megcsalt stb

febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Altalaban egy ilyen embert nehezen lehet érteni, sör egyáltalán nem értjük a viselkedésüket akik ilyenek .

Lehet még ők maguk sem.

Szeretni tudott igazán vagy csak te kepzelted? Tudom nehéz elfogadni de ahogy írsz róla arra mutat hogy az amit írtam fentebb

febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Grizesteszta ***** válasza:
58%

#7/8: Ezen az oldalon piszok könnyen dobálóztok a szociopata, pszichopata cimkékkel... Képzett pszichológus vagy elmeorvos vagy talán?

Egyébként a kérdező is érdekes, gondolj csak erre a két mondatra:'Másfél éve váltunk el a férjemmel, azóta neki is lett új párja és nekem is. De még mindig őt szeretem. '


Mert az OK, hogy a szerelme ellenére esetleg elvált tőle a férje( ezt nem tudja megakadályozni akkor sem, ha akarja), de a szerelem nem akadályozta meg az új párral való kapcsolatot sem.:)

febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Grizestészta#

Nem írok kilétemről de ismerem a viselkedesfalytákat.

Ez a ffi a leírtak alapján arra utal. Nem biztos hogy az de nagy esély van rá.

Ez dissziciális szemelyisegzavarra jellemző amiket ír.

Általában nyomasztó érzést keltenek a másikban hogy miatta történt az ami, es amikor a masik próbálkozna tenni vmit akkor se elég jó, sose leszel elég jó neki.

A mostani kapcsolata is egy színjáték, főleg hogy azt hallottad vissza amit ..

De kérdés, kinek lett új párja, hogy alakult az egész szakítás, továbblépés stb.

Sok a kérdés

febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!