Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy beszéljek vele, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek vele, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél éve váltunk el a férjemmel, azóta neki is lett új párja és nekem is. De még mindig őt szeretem. De ő letiltott mindenhol, azt mondta, ne keressem. Néha próbáltam a közös ügyeink miatt találkozni vele, de mindig lepattintott, így feladtam, és fél éve nem beszéltünk. Ami felkavart, hogy egy közös ismerősünktől megtudtam, hogy még mindig nagyon hiányzom neki én is és szeret. De a tiltást nem vette le, és amikor találkozni akartam semleges ügy miatt, akkor lerázott. Tehát nem reménykednék, ha nem jött volna ez az info, hogy ő is szeret még. Mit tehetnék? Tanácstalan vagyok.
febr. 12. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kinek lett hamarabb új párja -pontosabban
febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Grizesteszta ***** válasza:

#10-11: OK, elfogadom, hogy ismered a viselkedésmintákat és ez alapján óvod a kérdezőt, hogy újra kapcsolatba kerüljön a férjjel.


De valljuk be őszintén: ha a férj nem lenne cseppet zakkant, akkor is el kellene fogadnia a kérdezőnek, hogy nem akar vele újra kapcsolatot, ezért nem oldja fel a tiltást és nem keresi.


És innentől a nőnek egy esélye van, ha üzen vagy kiprovokál egy találkozót. De ha a férj ekkor sem akar szóba állni vele, hát akkor ennyi.... És ha igazad van, és tényleg -pata, akkor jobban is jár a kérdező.:)

febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!