Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom exneje kitalált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exneje kitalált történetekkel próbál lejáratni, ellenem hangolja a gyerekeiket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban szakítottak a párom kezdeményezte ezt, elsősorban amiatt, mert a gyerekek születése után megváltozott az exneje viselkedése, igazi házisárkány lett. Otthon maradt a gyerekekkel, de párom elmondása szerint a gyereknevelés helyett inkább csak filmezett, sorozatozott, beszélgetett a barátaival chaten, illetve önmagát is elhanyagolta. Mi tavaly júliusban találkoztunk legelőször, tehát a szakításukkor még nem ismertük egymást, mégis meggyőződése, hogy szeretői viszonyban voltunk egymással, miattam kellett válniuk. Gyűlöl, minden pillanatomat igyekszik megkeseríteni, beszélni nem hajlandó velem, bármit mondok elkezd üvöltözni. Van egy 2,5 és egy 4 éves fiúk, akik a megállapodásuk értelmében hetente 4 napot vannak anyukánál, 3-at a páromnál. A gyerekeket is teljesen ellenem próbálja hangolni, párom ismerőseinek olyanokat mond, hogy biztos forrásból tudja, hogy prostituáltként dolgoztam, holott sosem csináltam ilyesmit, még csak kihívó képeim sincsenek sehova feltöltve. Az utcán parkoló autóm egyik kerekét is kilyukasztotta, legalábbis előző este még semmi baja nem volt, másnap reggel láttam, hogy le van eresztve. Mindezek után is szeretnék vele leülni normális hangnemben beszélni, méghozzá a kicsik érdekében, hogy mielőbb fejezze ezt be.
febr. 16. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Ahogy mondod, ezt meg kell beszélnetek.

Én úgy jártam, hogy szeretői viszonyban volt a férjem egy nővel, majd elegem lett és szétmentünk. Az új nő engem próbál lejáratni. Majd valaki kitálalt a férjének, azonnal én lettem csúnyán gyanusítva.

Én is szeretném megbeszélni, hogy álljon már le, de az ilyen emberek hajthatatlanok.

febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem tud mit kezdeni a nyomorával.

Azért ha ilyenekkel tömi a gyerekek fejét, beszélgetnél egy gyerekjólétissel.

febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog leállni, mert beleköptél a levesébe, ő valószínűleg azt hiszi, ha te nem lépsz be, kibékültek volna. A másik, hogy ahhoz, hogy lenyugodjon tükörbe kellene néznie, de az fájdalmasabb, mint téged bántani. Ne reagálj semmire, maradj nyugodt.
febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

"Mi tavaly júliusban találkoztunk legelőször, tehát a szakításukkor még nem ismertük egymást"

Ez a férj verziója.

A feleségé mi?

febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

"Mindezek után is szeretnék vele leülni normális hangnemben beszélni, méghozzá a kicsik érdekében, hogy mielőbb fejezze ezt be."


Hát üljetek le!

Lehet, meglepődsz majd, ha egyeztetitek, neked mit mond a férfi és neki mit mond.

febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Szerinte a 2. gyerekük születése után velem csalta meg, azóta szeretők voltunk, majd a szakításuk után felvállaltuk a kapcsolatunkat.

febr. 16. 14:18
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
#1-es vagyok egyébként van valami abban, amit a többiek mondanak. Férjem is össze-vissza hazudozott mindkettőnknek, azért nem akart leülni megbeszélni semmit. Sajnos ez ilyen...
febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
6: Ez elképzelhető, ezért kellene egyeztetni a dátumokat.
febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mi tavaly júliusban találkoztunk legelőször,"

Nekem is volt ilyen, de addigra már 3-4 hónapja neten és telefonon tartottuk a kapcsolatot, napi 5-6 órás beszélgetésekkel is, és meg is mondta, hogy engem szeretne barátnőjének. Még az első találkozás előtt.

Fontosak a részletek is.:)

febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

"Megőrjítés" nevű akcióval próbálkozik a férj, ebben 95%-ig biztos vagyok.

Kikészíti az összes szereplőt.

febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!