Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet olyankor tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyankor tenni, ha a férjem családja engem okol és utál?

Figyelt kérdés

Férjem tavaly nyár óta chatelgetett egy nővel (azonnal lebukott és úgy tudtam abbahagyta), de decemberben kiderült, hogy már sokkal többröl van szó, viszonyuk van. Eljöttem az egy éves kislányunkkal. Hihetetlen egyébként, mert én azt hittem a mi házasságunk jó, programok, naponta szex...Azt gondoltam az a chatelés csak egy botlás, megijedt, hogy családja van.

Apósom 1X kérdezte meg mi az oka, anyósom többször, el is mondtam az én verziómat, hogy megcsalás történt, ámbár én sem vagyok tökéletes.

Konkrétan nem hiszik el, a férjem azt mondta egyszer sokat ittam, osotbán viselkedtem és ezért hagy el.

Sokat gondolkodtam, hogy végülis miért magyarázkodjak én bárkinek is, de baromira sérti az önérzetemet. Férjemet már nagyon sokszor hazugságon kaptam azóta (érdekes, házasság előtt nem, pedig nem voltam vak szerelmes).

Most azt csinálom, hogy ha találkoznunk kell esetleg, akkor köszönök és ennyi. De van amikor ők kezdenek el ócsárolni engem.

Próbáltam már visszatámadni, de az csak veszekedést szül.

Nekik is hasonló az értékrendjük, mint a fiuknak: hazudoznak, csalják egymást.

Férjemnek már ezerszer elmondtam, hogy nekem ég a pofám helyette, az új nőjét velem akarja csalni.


febr. 18. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg velül minden kapcsolatot, amennyire csak lehet.
febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálom, de valamelyik mindig megkeres, hogy tönkretettem az ő életüket is. Ami persze nevetséges.
febr. 18. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Tiltsd le őket minden fórumon.
febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod mi az ábra, őket meg nem fogod tudni meggyőzni, mert az ő fiúk, nyilván őt nem lehet okolni semmiért, más a hibás, ilyen a legtöbb szülő, elfogult. Ez van, minép kevesebb kontakt velük, ha mégis beszélni kell velük az unoka miatt mondjuk, és provokálnak vegyel egy mély levegőt es szamolj magadban, ne halljad mit mondnak es ennyi. Hagyd figyelmen kívül.
febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek nagyon is jól ismerik a fiukat és képben vannak csak nem akarják megadni neked az elégtételt hogy te távozz emelt fővel egy sz.rembertől csaladtol.
febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg velük a kapcsolatot, tiltsd le őket mindenhol... Aki ilyen, tapasztalat hogy sosem tudod meggyőzni. Sajnálom hogy ezt történt, kitartást neked.
febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy téged okolnak. Maradjon csak hivatalos a kapcsolat. Ha meg így viselkednek, fenyegesd meg őket, hogy nem láthatják az unokát. Úgyse mennek miatta bíróságra.
febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy hogy egyedül tudo nevelni a kicsi gyereked. Tisztelem benned azt hogy ilyen talpraesett vagy
febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig lehet ignorálni őket, csak akarat és idő kérdése.
febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltani őket mindenhol, nem foglalkozni velük, számukat blokkolni. Nem az ő dolguk. Ők nevelték ilyenné a pasit, az ő bajuk mostmár.
febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!