Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ordítozott velem a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ordítozott velem a férjem 5percen keresztül le nem állt, egy hülyesség miatt. Kértem hogy halkabban mert a szomszédok meghallják, tök ciki, de nem hagyta abba míg ki nem orditozta magát. T.i ilyenkor elgondolkodnátok a váláson?

Figyelt kérdés

És akkor is ha ez csak ritkán fordul elő?


Hirtelen kezdett el kiabálni, megis ijedtem.

Kértem hogy a gyerekre tekinettel is halkabban hogy ne hallja szegény.

De folytatta.

Van egy ovit kezdő kisfiunk


márc. 7. 11:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Úgy éreztem legszívesebben hagynám az egészet.

Nyilván sokan mondanák hogy "csak ennyiért"

Szerintetek ez csak ennyi?

Mert mennyi kellene legyen?


Engem az érdekelne hogy

szerintetek mennyi fér bele a hazassagba, es mikor kell/kellene /vagy ideje /jó lenne stb azt mondani hogy jobb ha válunk

márc. 7. 11:50
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő előtt sosem csinált ilyet?
márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nem mentem volna hozzá.
márc. 7. 11:55
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha jól felidegesítetted és régóta tartogatta magában a mérget most kiadta.
márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Hát ezt én sem tudnám elnézni. Volt egy ilyen idegbeteg exem,borzalmas volt.
márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Noren1989 ***** válasza:
60%
Gondolom semmi előzménye nem is volt a dolognak...a ködösítést elhagynàd?
márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
#11.55 Akkor meg kell beszélni, hogy ez a magatartás nem elfogadható. A gyerek számára egyenesen traumatikus lehet, még ha ritkán is fordul elő. (11.51 vagyok)
márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6# nem. Csak azért nem kezdtem el reszletezni mert ha benézne a gyakorikra-igaz nemnagyon szokott, de sose tudni/ ne jöjjön rá hogy róla van szó.

Mindenre szoktam gondolni.)


Ez történt: beszélgettünk, és kértem hogy fejtse ki mit ért az alatt hogy .. vmit mondott de nem érthetően , ezért mondtam hogy beszéljen már érthetőbben. Hogy direkt csinálta vagy sem de akkor meg halkan vmit mondott amire en megismeteltem amit épp hallottam es mondtam hogy érthetően mondja , ekkor a semmiből kiborult.

Nagyon meglepődtem, megis ijedtem hogy mi ez a hirtelen kiabálás, mit kell ilyenkor csinálni stb

márc. 7. 12:17
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az o oldalat nezve indulatkezelesi problemaja van. Ez sulyos, mert egyreszt tiszteletlen, masreszt a bocsanatkeres is elmaradhatott. A reszedrol onertekelesi zavar van, mert a gyerekre es a szomszedokra hivatozol, hogy nehogy meghalljak. Tehat ordithat veled ugy, hogyha masok nem halljak? Ha nem tud kommunikalni, akkor azonnal el kene kezdeni dolgozni sajat magan, vagy hagynam a fenebe. Ahogy irtam neked is van dolgod magaddal, mert en azonnal leoltottam volna, hogy vagy elcsitul, vagy kiballag az ajton valamelyikunk. Ha pedig elkuld, akkor maris ott van a tiszta viz a poharban.
márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Aki lepontozza a jó válaszokat , az leirhatja a miértjét, például az 5#-öst miért pontoztátok le?
márc. 7. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!