Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ordítozott velem a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ordítozott velem a férjem 5percen keresztül le nem állt, egy hülyesség miatt. Kértem hogy halkabban mert a szomszédok meghallják, tök ciki, de nem hagyta abba míg ki nem orditozta magát. T.i ilyenkor elgondolkodnátok a váláson?

Figyelt kérdés

És akkor is ha ez csak ritkán fordul elő?


Hirtelen kezdett el kiabálni, megis ijedtem.

Kértem hogy a gyerekre tekinettel is halkabban hogy ne hallja szegény.

De folytatta.

Van egy ovit kezdő kisfiunk


márc. 7. 11:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
7# igen, igy van, egy gyerek nem szabad halljon ilyet, ezzel 💯% egyetértek. De mind hiába kértem
márc. 7. 12:22
 12/21 A kérdező kommentje:
# mindhiába -bocsi
márc. 7. 12:23
 13/21 A kérdező kommentje:

9# logikus magyarázat de: nem "ordítottam/oltottam " hogy alljon le mert akkor jobban ordít, sajnos már volt korábban ilyen hogy oltani akartam de utánna azt mondta en ordítottam nem ö.


Azért mondtam a szomszédokat mert hiába mondtam volna azt hogy nekem ne tegye es nem engedem meg stb hogy igy beszéljen, mert ilyenkor őt nem érdekli. Gondoltam az hogy hallják a szomszédok az eléggé szégyen, amit azért mindenki csak szégyel.

márc. 7. 12:28
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Neki is van valami problémája, és azért kiabál, mert képtelen megoldani.

Tudtok és akartok még egymásnak segíteni? Beszélgetni? Együtt megoldást keresni?

márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14# akarunk de ez már évek óta igy megy.

Mindig akartam segiteni megbeszéltük, azt gondoltam nem lesz több ilyen.

De vhogy ez mindig előjön neki es ordítozik.

Amikor azt hiszem minden rendbe akkor jön egy újabb hullám.

márc. 7. 12:48
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
13-as pont errol beszeltem. Az mar nem szamit, hogy te mit gondolsz, se neki, se neked. Amikor mar.nincs valaki tekintettel rad, nem foglalkozik vele, hogy milyen erzeseket kelt benned, ha ordit veled, ha hallja gyerek, szomszed, mindenki, akkor az egy sulyos figyelmeztetes arra, hogy megszunt a tisztelet feled a kapcsolatban. Azt pedig te is tudod mit jelent...
márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem kérdés a válás.
márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Menjen az ilyen indulatterápiára vagy fel is út-le is út. Mo.-n ma már nincs 100-as ember.
márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már ezt az azonnal válást , nincs mosogatás tányércsörgés nélkül ! :D Üljetek le , beszéljétek meg nyíltan a problémát . (Már ha szeretitek egymást) .

Mindenkinek lehet sz@r napja , ahogy neked is úgy neki is.

Meg férfi hiszti is van ( ezt tudom magamról is például),ilyenkor kis együttérzés aztán semmi bajom .

Aranylakodalomról kérünk képet , válást ne fontolgasd ennyitől .

márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19# az hogy aranylakodalom az nem azt jelenti hogy boldogan elt az illető egymással.

Semmit se jelent.

Az is csak egy mitosz hogy oregkorra is ha együtt vagytok blabla az milyen jó lehet.

Színjáték minden.

márc. 8. 06:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!