Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Be lehet-e bizonyítani hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet-e bizonyítani hogy a párom megcsal-e netes "ismerősei" valamelyikével?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy a párom egyre többet ül a számítógép előtt. Én nem vagyok híve ennek a családromboló és antiszociális tevékenységnek.Ismerőseinek száma is nap mint nap több lesz és mind-mind ellenkező neműek közül kerülnek ki. Nemrégiben rajtakaptam hogy irogat valakinek,és mikor megkérdeztem ki az "csak egy távoli ismi" mondatot vágott a fejemhez!! Létezik valamilyen módszer arra hogy megtudjam mit csinál a számítógépén?
2010. okt. 26. 08:42
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
78%

A "félsz" abban az emberben van ott, akinek problémák vannak az önértékelésével. Szerintem egy kapcsolatnak ott van vége, ahol megszűnik a bizalom és elkezdesz kételkedni.

Nekem eszembe nem jutna nyomozgatni, mit csinál a párom a számítógépen. Ha nem szeret már, úgyis elmegy, bármit csinálok, mellesleg nem is szeretnék olyan férfival élni, aki nem szeret. Ha szeret, akkor meg fölösleges a para.

Csak azért, mert a körmére nézel és nyomozgatsz utána, még nem fog veled maradni a párod.

Találd meg az okát, a párod miért a számítógép előtt múlatja az időt, miért nem veled tölti. Az igazi probléma ez. Nem a "távoli ismi" miatt lesz vége a "kapcsinak", hanem azért, mert jobb társaság neki egy gép, mint te.

2010. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
A munkából hazaérve a gép az első !! Szexel se volt gondunk eddig,de most már az is csak elvétve van !! Amugy beszélgetünk és elég jól elvagyunk,csak zavar hogy sokkal többet ül a gép előtt lassan,mint amennyi időt velem van !!
2010. okt. 26. 09:17
 13/52 A kérdező kommentje:
Lehet igazságod benne,de akkor mondja meg hogy unja velem a banánt és ne másnál keresse a boldogságot!! Még mindig tisztább,mint igy ahogy most csinálja !!
2010. okt. 26. 09:19
 14/52 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező! biztos h én is hüjén érezném magam..de sztem ezzel csak rontassz, mert ha megtudja h te kutatc utánna azzal tüzet teszel a fejére...e-helyett inkább egy nyugodt este,szeretettel beszél vele erről...
2010. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
91%

09:16 nincs igazad:

"Nekem eszembe nem jutna nyomozgatni, mit csinál a párom a számítógépen. Ha nem szeret már, úgyis elmegy, bármit csinálok, mellesleg nem is szeretnék olyan férfival élni, aki nem szeret."


Ez a pasiknál nem így van, hanem abszolút hülyét csinál belőled , kihasznál!

Ugyanis a pasik nem biztos hogy kilépnek a kapcsolatból. Belőled egy aljas cselédet csinál (kihasznál) a nőcskét meg szexre használja. Két embert tesz tönkre egyszerre.

ezért kell a pasikkal óvatosnak lenni. Mert egyáltalán nem gerincesek, ha megcsalásról van szó. Titokban csinálják.


Ellenben a nők, ha találnak más pasit, szakítanak az előzővel Nem így a pasik.


A kérdezőnek jogos a kételkedése: regisztrálj azokon az oldalokon ahol ő jár álnéven. Néz meg néhány társkeresőt is, vigyázz, mert nem mindig képpel van rajta!

Egyszer-kétszer beosonhatsz a szobába, és ha gyanúsan megijed vagy mérges lesz, akkor hazudik neked és bizony van a füle mögött!!!


Te is csinálhatod ezt:netezz órákat, levelezz férfiakkal. úgy mint ő. És kitudja, lehet megtalálod az igazi hozzádillő férfit:D

2010. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim válasza:
58%
Kérdezőnek: van otthon palacsintasütőd?
2010. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Erre már volt példa hogy összevissza kattintgatott mikor beléptem az ajtón,de az elején még nem tulajdonitottam nagy jelentőséget ennek !! Nem tudom,hogy milyen oldalakon van regizve,de kiváncsi lennék rá nagyon !!

Nem tudom létezik-e ilyen program ami ezt esetleg tudná nekem figyelni v. rögziteni vagy valami hasonló ?!

2010. okt. 26. 09:37
 18/52 t601s ***** válasza:
100%

üdv a kérdezőnek !! Nem te vagy az egyedüli aki ennyire kiváncsi. Van és létezik erre is megoldás,mármint program !!

Fellelhetsz mindent amit partnered csinál a gépen ugy hogy ő abbol mit sem fog sejteni !!

A program profi,képekben menti a dolgokat akár 20 mp-ként mindent ami a monitoron látszik,elmenti a látogatott honlapokat,megjegyzi a leütött billentyűket és ezt mind-mind időponttal látja el egy külön txt fájtformátumba kimentve!! a képeket amiket készit a progi azt pedig jpg formátumba egy általunk megadott könytárba teszi bele !!

Ha komolyabban érdekel téged v. mást a progi,nyugodtan keress meg priviben !!


üdv. "a csúf igazság"

2010. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire nem bízol a párodban,akkor ne nyomozgass utána,hanem fejezd be ezt a kapcsolatot. A bizalom sokkal fontosabb,mint a szex. Az csak testiség,a bizalom pedig alapvető dolog.
2010. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
84%

Az előzményekben meg tudod nézni, ha nem törölte ki...de ezt már írták mások is.

Amúgy eléggé esélyes, hogy valamit kotnyeleskedik, barátnőmnél is ugyanez volt, lépre csalták egy kamu regisztrációval. Jaé s a fiúval ezerszer próbált beszélni a lány, hogy tiszta vizet öntsenek a pohárba...mindig csak a tagadás ment.

2010. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!