Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Be lehet-e bizonyítani hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet-e bizonyítani hogy a párom megcsal-e netes "ismerősei" valamelyikével?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy a párom egyre többet ül a számítógép előtt. Én nem vagyok híve ennek a családromboló és antiszociális tevékenységnek.Ismerőseinek száma is nap mint nap több lesz és mind-mind ellenkező neműek közül kerülnek ki. Nemrégiben rajtakaptam hogy irogat valakinek,és mikor megkérdeztem ki az "csak egy távoli ismi" mondatot vágott a fejemhez!! Létezik valamilyen módszer arra hogy megtudjam mit csinál a számítógépén?
2010. okt. 26. 08:42
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Csak akkor fogom szembesiteni az eredménnyel ha találok valamit és továbbra is tagadja és hazudozik össze vissza!!

Utána már viszont nem kell,hogy velem maradjon !!

2010. okt. 26. 13:08
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Figyi kérdező! Elkapod a férjedet, szembesíted a hazugságaival. Utána kap még egy esélyt. Szerinted mit fog csinálni? Kitalál egy újabb mail címet, csinál új regisztrációt, esetleg vesz egy laptopot magának, amit ellát jelszóval. Szerinted? Kell ez neked?
2010. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

A program megmarad nekem amit most tettem fel a gépére!!Oda is fel tudom majd tenni,mert egyáltalán nem bonyolult és akitöl ma kaptam ő is itt van a fórumon és van neki felhasználói fiók jelszótörő programja is arra az esetre ha külön fiókot csinálna a gépen !! Ez a srác ténleg profi. Azt hittem csak hülyéskedik,de mindenre van megoldása !! Hihetetlen fazon !!


Ha mégegyszer átvágna és találnék 2.ra is valamit,azonnal röpül ha a holnapit tulélné !!

2010. okt. 26. 13:21
 34/52 anonim ***** válasza:
46%
Észrevetted már, hogy te most pontosan ugyanazt teszed, amit a férjed? Ismerkedsz a neten, barátkozol idegen férfiakkal, sőt, közös titkaitok vannak a férjed ellen... Nem azt mondom, hogy helyes, amit a férjed tesz, de te semmivel sem vagy jobb!
2010. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

1. Én nem ismerkedek és irogatok pasiknak a neten !

2. Segitséget kérni jöttem ide,nem más okból !!

3. Az igazsághoz mindenkinek joga van !!

4. Ti pasik azt hiszitek,nektek mindent szabad következmények nélkül és ha szorul a hurok,akkor bármit képesek vagytok kitalálni,hogy mentsétek a bőrötöket !!

2010. okt. 26. 13:32
 36/52 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, ha a "ti pasik" kitétel nekem szólt... nő vagyok :D

(13:24-es)

2010. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
87%

A program megmarad nekem amit most tettem fel a gépére!!Oda is fel tudom majd tenni,mert egyáltalán nem bonyolult és akitöl ma kaptam ő is itt van a fórumon és van neki felhasználói fiók jelszótörő programja is arra az esetre ha külön fiókot csinálna a gépen !! Ez a srác ténleg profi. Azt hittem csak hülyéskedik,de mindenre van megoldása !! Hihetetlen fazon !!


Ha mégegyszer átvágna és találnék 2.ra is valamit,azonnal röpül ha a holnapit tulélné !!



Ez olyan mint egy promó szöveg:DDD

2010. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
58%

. Ti pasik azt hiszitek,nektek mindent szabad következmények nélkül és ha szorul a hurok,akkor bármit képesek vagytok kitalálni,hogy mentsétek a bőrötöket !!


Ez annyira művi. Szerintem ez az egész egy fake...hát eleve, akitől segítséget kért az adott kérdező, az férfi.

ez az egész kérdés egy kamu szrság.

2010. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 t601s ***** válasza:
27%
Szinte sejtettem,hogy egyes irigy emberek ilyenekre gondolnak,hogy átverés és hasonlók !! Az egyetlen "baj" ezzel,hogy fogalmuk sincs hogy ien program igenis létezik és ez most elérhetővé vált!! CSAK NEM NEKIK !!
2010. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
87%
Haha a hígagyú kérdező felteszi a szuper keyloggert a gépre, holnapra már a jótékony segítőnél van apuci összes jeleszava. És ha közben belép a webbankjába az lesz csak az élmény!!
2010. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!