Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Be lehet-e bizonyítani hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet-e bizonyítani hogy a párom megcsal-e netes "ismerősei" valamelyikével?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy a párom egyre többet ül a számítógép előtt. Én nem vagyok híve ennek a családromboló és antiszociális tevékenységnek.Ismerőseinek száma is nap mint nap több lesz és mind-mind ellenkező neműek közül kerülnek ki. Nemrégiben rajtakaptam hogy irogat valakinek,és mikor megkérdeztem ki az "csak egy távoli ismi" mondatot vágott a fejemhez!! Létezik valamilyen módszer arra hogy megtudjam mit csinál a számítógépén?
2010. okt. 26. 08:42
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
t601s! ez a programos dolog ténleg létezik v. csak kamu???
2010. okt. 26. 09:53
 22/52 t601s ***** válasza:
100%
Igen létezik !! Nem kamuzok,nem lenne értelme a kamuzásnak !! Ha érdekel, irj nyugodtan és küldök leirást a progiról és ha kell segitek a telepitésben is!!
2010. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. A program neve Keylogger és nagy sikere van - nem véletlenül.
2010. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 t601s ***** válasza:
100%

Az nem az a progi!! Az csak a billentyűket jegyzi meg !!

Ez képeket is készit és van még számos figyelőfunkció benne !! Sokan keresik nálam kutatás-bizonyítás céljára!!

Az eredmény 100%-os !!

2010. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

t601s ! Küldtem mail-t.Megkaptad??Sürgős lenne a válaszod!!

Köszi.

2010. okt. 26. 10:02
 26/52 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ t601s!! Ez az amit kerestem !!A leírás alapján ez igy tökéletes lenne !! Csak ajánlani tudom minden olyan nőnek aki ilyen kétségek közt él !!

Ki fogom próbálni és köszi a segitséget !!

2010. okt. 26. 10:17
 27/52 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, tényleg megpróbálhatod te is. Regisztrálsz társkeresőn, mert biztos hogy ott garázdálkodik, megadsz kamu adatokat, ami neki az esete lehet, és megpróbálod megkeresni. Lehet lakhely, életkor stb szerint keresni, és ha az adatok stimmelnek, lehet hogy őt találtad meg. Lehet hogy van kint képe is. akkor meg még könnyebb. Lehet hogy így hamarabb rájössz, mint a programmal, mert nem tudom azt hogy tudod hamar megszerezni.


De egy valami biztos. Szerintem egyértelműen csajozik, a neten. különben nem lenne hirtelen ennyi új nőismerőse. Ettől függetlenül lehet hogy tovább egyelőre nem ment, csak szédíti őket meg udvarolgat emailben. Neked kell eldöntened, hogy kell-e még ez a férfi vagy nem.


32/N

2010. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
96%

Ennél szánalmasabb dolgot, minthogy valaki a saját férje után OTTHON kémprogramot telepít a PC-re el sem tudok képzelni...


MIÉRT nem állsz oda mellé és kérdezed meg, hogy MIT CSINÁL? Csak ne úgy kérdezd, hogy egy laza "csak írok egy levelet egy isminek" (ismi, jesszus, hány éves a férjed 16?) dumával le lehessen rázni.


Ha nem csinál semmi tiltottat a férjed úgyis megmutatja, ha meg nem és titkolózik, akkor mit akarsz bizonygatni? Hagyd el és kész.

2010. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van,de szerinted ha valakinek jó helye van itthon,be fogja vallani a kalandjait másokkal??

Alkalmi szexért senki nem fogja elhagyni a családját,főleg ha hazudni könnyebb!!


A kémprogram jó megoldás,mert utána megkérdezem mit csinál ennyit a neten és végül szembesithetem az eredménnyel !!

Ha eközben hazudik,akkor fogom elhagyni!!Ha viszont bevall mindent a-z ig és leáll a dolgokkal akkor adok neki még 1 esélyt!!

2010. okt. 26. 11:17
 30/52 anonim ***** válasza:
74%
Azt írod, szembesíted a dolgokkal, és adsz neki még egy esélyt. Azt kalkuláld bele, hogy a szembesítés során el kell mondanod neki, hogy hogyan nyomozgattál utána - előfordulhat, ő viszont nem ad neked még egy esélyt ezért...
2010. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!