Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért válik el nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik el nagyon sok házaspár a gyerek születése után?

Figyelt kérdés
Én viszonylag sok olyan szülőt ismerek, akik a gyerekük születése után pár évvel váltak el, és mindkét szülővel tartja a gyerek a kapcsolatot.
ápr. 10. 17:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30

28-29 vagyok


Én sem értem (valójában de ;) ) miért idegeneknek kell ilyen oldalakon idegenekt győzködni, hogy ő maga miért dönt a gyerek mentes élet mellett.


Az ilyenek valójában önmagukat győzködik és bizonygatni akarnak. Ha én belülről, magamnak döntök, nem fogok vaskorommel másokkal viaskodni, meg bizonygatni semmit, ugyanis a válasz ilyenkor végtelenül egyszerű szokott lenni: “mert nekem így jó. “


Mi pl a gyerek nélküli 10 évünkben is jól éreztük magunkat a férjemmel. Utaztunk, hobbiztunk, buliztunk, karriert építettem. Mindent amit akartam, megtettem 33 éves koromig.


Aztán kezdett hiányozni valami az életemből. A kislányom születése mindkettőnknek a legmeghatobb élménye életében, ahogy a kórházból hazaérkezése is. Imádjuk. Persze piszok nehéz a gyereknevelés… Veszekedeseink is voltak, míg belejöttünk, de szépen felnövünk a feladathoz. A kapcsolatunk is jó lett, sőt, erősebb.


A legjobb dolog ő az életemben, lexarom hogy pl megint nem alszom mert 2 foga jön épp. :D egy mosolya, 1000 wattos nevetese, vagy ölelős bújása mindent eltöröl és feltolt energiával. Annyi örömet ad, és minden mást más tekintetbe helyez. Az életünk, a kapcsolatunk azóta átalakult, és minden nehézség ellenére le nem cserélném ezt már semmire. :)


Ugyanakkor tiszteletben tartom, hogy más nem vágyik gyerekre. Éljen úgy, ahogy neki jó. Nem kötelező gyereket szülni, és pont nem idegenek győzködésébe kell menni ebben a témában. Boldog lehet így is. Meg úgy is. Pont. Egyik esetben sem a gyerek lesz az oka, ha nem boldog, hanem saját maga… :)

ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Mert az elvált nők komolytalanok. Azért mennek.ferjhez hogy elváljanak. És gyereket is csinálnak hogy azt is tanítsák meg elválni. Az unokatesom is elvált mert folytogatta az ura. És azért el kell válni mert egy kicsit megszorongatta az ember a nyakát többször is meg a gyerekhez vágott nehéz dolgokat? Minek ment hozzá? Ugye hogy az jön ki hogy azért ment férjhez hogy elváljon. Mert ha olyan volt az a férfi akkor miért kötött vele házasságot és ha terhes maradt mierr nem csinált abortuszt? Én nem válnék el soha ha férjhez mennek. Nem azért kéne házasodni hogy otthagyd az urad. Ha visszaállnának a régi Mária Magdolna menhelyek és oda betennék az elvált nőket akkor egy év alatt mindenki az ura mellett maradna. Én se válnék el soha akármi lenne is. Nem azért mennek férjhez hogy elváljak mert én elkolcsos vagyok. A többi elvált nővel ellentétben.
ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!