Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyszer szid, máskor szeret......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer szid, máskor szeret... Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

1 hete költöztünk el a kisfiammal.

El hoztam ami az enyém a házból.

Fel hívott az anyjával ordibalva hogy azonnal vigyek vissza pár holmit, mert eddig ő fizetésből éltünk, vagyis adott belőle, és hogy mi az hogy ennyi mindent el vittem.

El hordott mindennek.

Vissza vittem amit kért, és nem elleneztem vele, felesleges már...

Aztán tegnap írt hogy hogy vagyunk, nagyon szeret minket, helyre akarja hozni.

Azért költöztem el tőle mert többször megütött, állandóan szidott

Többször ivott

Az anyja irányítja szinte mindenbe.

Most olyan rosszul érzem. Magam, hogy tegnap ezt írta.

Ti se foglalkoznátok vele ugye?



ápr. 15. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én spec a lábamat sem törölném egy agresszív alkoholistába, de te tudod.
ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne nézz hátra, menj amerre elindultál


45/f

ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szuper vagy, hogy mertél lépni! Hasonló a szitu nálunk és, kb én is egy hete cuccoltam el a fiammal (már másodjára...). Úgy jellemezném a házasságunkat, hogy amíg el nem vett és meg nem született a gyerek, addig én is éreztem, hogy szeret és tisztel.

Egyik napról a másikra ellökött magától. Csak szavakban szeretett. Kiderült a viszonya. Újra akarta kezdeni (én is), egyik nap szeret, másik nap eltávolodik, harmad nap a szeretője kellett...

Nem akkor kell a másik mellett lenni, mikor minden rendben van hanem akkor, amikor viharfelhők gyülekeznek.

Anyja persze vakon védi, de ez már az ő gondja. Az ő férje 30 éve ezt csinálja vele, szerintem most azért gyűlöl, mert én mertem lépni rövid időn belül. Amikor őrjöngve megkérdezte, hogy miért nem harcolok a fiáért vagy mosolyogva azt mondtam: "Harcoltam én eleget, az egészségem is ráment már, inkább azt kérdezd meg, a fiad mennyit harcolt értem....".

ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Én még vissza is költöznék...
ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 ez az ítélkezés a legrosszabb, amit tehetsz. Ha nem tudod átérezni és nem is akarod, akkor komolyan megkérlek, hogy inkább ne válaszolj.
ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Menjen az ilyen az anyjaval egyutt a picsaba. Agressziv alkoholista barom aki anyuci szoknyaja ala bujik. Exem ugyanilyen volt, bar se gyerek se anya a kepben, mikor elkezdtem pakolni, duhongott, orjongott, egy oraval kesobb sirva konyorgott. Ugyanolyan iszakos eroszakos fereg volt mint a te parod, en orulok, hogy megszabadultam tole.
ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Légy büszke hogy leléptél, és eszedbe se jusson visszamenni!
ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy döntöttél?

Mi köt hozzá az anyagiak?

Vagy anyudnal rosszabb? Uncsi es nincs kiút? Kerekedj felül ezen erzeseknek, de ezt az utat ne válaszd csakha rommá akarsz menni.

Többszőr megütött. Erről tudnál mesélni, mégis meddig üssön míg agyonver? Te ilyen szerelemre vágysz, vagy miért fordul meg egyáltalán az eszedbe hogy visszamenj?

ápr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!