Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem bekattant?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem bekattant?

Figyelt kérdés
Elkezd üvöltözni mindenféle ok nélkül. Múltkor fel is lökött. Néha tányérokat vág a földre, hogy nem mosogat el neki senki. Én néha 12 órákat dolgozom, ő háztartásbeli. Nem hiszem, hogy nem lenne ideje bepakolni a mosogatógépbe. Múltkor megpofoztam, mert a gyereket ellökte a földre és elkezdte rugdosni. Úgy futottam oda, és vertem le neki kettőt. Egyszerűen düh rohamai vannak. Ha próbálok vele beszélni a dologról, hagyjam a fenébe. Most válni akar, mert "megvertem", mikor a gyereket rugdosta. Szerintetek mit kéne lépnem? Nem vagyok agresszív típus, de a gyerekeimért ölök.
2010. okt. 30. 22:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 A kérdező kommentje:
ja és 38/f voltam
2010. okt. 30. 22:27
 2/101 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a legjobb amit tehetsz, ha együtt felkerestek egy orvost és elmondjátok a problémáitokat.

Gondolom a feleséged besokallt, hogy egyedül van otthon a gyerekekkel és ezáltal egyhangúvá, monotonná váltak a napjai.

2010. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
84%
Vid orvoshoz és ha válltok kérd a gyerekek felügyeletét mível ő idegbeteg.
2010. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 A kérdező kommentje:
2 hónapja van itthon. kirúgták. de nem is szeretett ott dolgozni. a gyerek 8 éves, napközis. csak délutánra van otthon, reggel meg ugye iskola. barátnőzni szokott. ezért nem értem.
2010. okt. 30. 22:32
 5/101 anonim ***** válasza:
68%
A gyerekeket biztosan te kapod meg, ha elváltok.
2010. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
68%
gyereket
2010. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is az a baja, hogy otthon ül egész nap a gyerekkel, és belehülyült a monotóniába. Menjetek el kirándulni valahová, vagy passzoljátok le a gyereket a nagyszülőkhöz, és menjetek el egy hosszúhétvégére kettesben. Biztos vagyok benne, hogy ott más ember lesz belőle, és meg fogjátok tudni beszélni a problémáitokat. Hosszú távon pedig az lenne a megoldás, hogy kéne neki valami elfoglaltság, részmunkaidős munka, akármi, ami nem a gyereknevelésből és otthonülésből áll. Amúgy nem csodálom, h bekattant, én is bekattantam volna, ha egész nap itthon kéne lennem. Menjen le valahová dolgozni heti 1-2 napot, ami pénzt meg megkeres, azt adjátok oda egy babysitternek, aki vigyáz addig a gyerekre, amíg a feleséged dolgozik. Ennek anyagilag nincs értelme, de olyan szempontből igen, hogy a feleséged remélhetőleg újra normális lesz.
2010. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, amíg írtam, addig tetted ki, hogy iskolás a gyerek. Így már más, akkor stornó, amit írtam, és ha válni akar, hadd váljon, jobban jársz vele
2010. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
45%
Depressziós ,kiábrándult. Csapdában, börtönben érzi magát. Csodálkoznék ha most emeltél volna rá először kezet. Viszont pont elég lett volna és a célnak megfelelőbb, ha csak lefogod és elviszed onnan. Szegény gyerek meg csak azt látta, hogy az anyja veri Őt ,az apja meg az anyját. Gratulálok! Mindketten kézenfogva menjetek el egy szakemberhez amíg még van mit megmenteni.Kedves második : lehet, hogy a feleség ki van idegileg, de fér egy nő verő férj sem feltétlen alkalmas a gyerek nevelésre akármilyen "nemes" indokot is talál ki rá.
2010. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
91%
Ha kirúgták, akkor nyilván sikertelennek, hasznavehetetlennek, alkalmatlannak és minden egyéb rossznak látja magát, ami frusztrálja. Vidd el pszichológushoz. Ne üsd meg, azzal nem javítasz a dolgokon semmit, sőt még a gyerekek szemében is lealacsonyítod. Értem az indokot, de a módszered nem vezet célhoz.
2010. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!