Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem bekattant?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem bekattant?

Figyelt kérdés
Elkezd üvöltözni mindenféle ok nélkül. Múltkor fel is lökött. Néha tányérokat vág a földre, hogy nem mosogat el neki senki. Én néha 12 órákat dolgozom, ő háztartásbeli. Nem hiszem, hogy nem lenne ideje bepakolni a mosogatógépbe. Múltkor megpofoztam, mert a gyereket ellökte a földre és elkezdte rugdosni. Úgy futottam oda, és vertem le neki kettőt. Egyszerűen düh rohamai vannak. Ha próbálok vele beszélni a dologról, hagyjam a fenébe. Most válni akar, mert "megvertem", mikor a gyereket rugdosta. Szerintetek mit kéne lépnem? Nem vagyok agresszív típus, de a gyerekeimért ölök.
2010. okt. 30. 22:27
 71/101 anonim ***** válasza:
100%

09:06:

ja persze, ha a nő nem normális, vagy baja van, arról csak a férfi tehet! frászt! ezerszer többször áll neki inni egy férfi, ha idióta, érzéketlen felesége van!

inkább ez a tendencia, de ott bezzeg senki sem keresi a lelki okokat, csak a nőknél. álszentek!

21l

2010. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
16%

Más lehetőségeket is írtam, nem csak azt, hogy bunkó a férj.

Az alkoholista férfiak a rideg feleségeik miatt isznak? Hogy meg ne sirassam őket!

2010. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
34%

A feleségverést igazságosnak tartóknak: KÉT ROSSZBÓL NEM LESZ EGY JÓ...

A gyereket bántani helytelen volt, de ezt megtetézni egy feleségbántalmazással - a gyerek se hiszem, hogy pozitívan élte meg. Igazából ha lenne egy kis pszichológiai ismereted, most legbelül SAJÁT MAGÁT hibáztatja és szorong. Az anyja elment - k.rva jól érezheti magát. Mit von le ebből? Erre persze senki nem gondol.

Az se túl biztató, hogy úgy fogalmaz a kérdező, hogy "vertem le neki kettőt"

2010. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:
90%

Azért meg ne haragudjon már a világ, de ha nekem a feleségem vagy bárki a világon, akár az ATYA ÚR ISTEN a FÖLDÖN RUGDOSNÁ a gyerekemet BÁRMILYEN okból én nem 2 pofont adnék neki hanem falhozb@sznám és megmondanám neki, hogyha meg mer nyekkenni akkor kitekerem a nyakát de rögtön!


Hogy jön ahhoz bárki, pláne egy ANYA, hogy a gyerekét a FÖLDÖN RUGDOSSA?! Basszus ez hihetetlen!

2010. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim válasza:
29%

Nem olvastam végig az összes választ, de így talán objektívebben tudok válaszolni. Én 3 éve vagyok itthon a gyerekekkel, és sokszor én is az őrület határán voltam már. A férjem dolgozik, és nem érti, mi bajom van. Lehet, hogy a Te feleséged csak 2 hónapja van otthon, de egyáltalán nem "jó dolgában", még ha nem is szeretett a munkahelyén lenni. Kicsit képzeld bele magad az ő helyébe! Szerintem éjszakánként biztos rosszul alszik, már a kialvatlanság önmagában is okozhat ilyen szélsőséges viselkedést. Ha már nagyobbacska a gyerek, nem vagytok már annyira hozzá kötve, keressetek programokat kettesben, beszélgess vele, de csak akkor, ha a gyerkőc már alszik. Megértem, hogy elítéled, hogy a gyereket bántja, de az nem megoldás, hogy te is megvered őt (mit szűr le ebből a gyerek?). Megjegyzem, nálunk a férjem az, aki inkább megpofozza a gyereket, és erre én mégse pofozhatom meg a férjemet??!! (Nem is tudnám.)

Segíts neki otthon, néha pl. elmosogathatsz te is (bár ezt sok férfi büdösnek tartja), hidd el, most nagyon sokat számít neki minden, ami azt bizonyítja, hogy az ő igényei is fontosak! Nagyon sokat számíthatnak apró gesztusok is pl. hazafelé vegyél neki a kedvenc sütijéből vagy ne adj'Isten virágot..

Én is szoktam hasonlóan kiakadni (a gyerekverést leszámítva, én is törtem már tányért stb.) mikor úgy éreztem, hogy csak robot vagyok. Csak azt írtam le, hogy nekem mik segítettek (volna).

2010. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
100%

Tegyünk már különbséget a "néha kap 2 fülest a gyerek mert ráfért" vagy "yereket ellökte a földre és elkezdte rugdosni. "


NORMÁLIS az ilyen?


Ne gyertek azzal, hogy jajj szegény otthon otthon beleőrül az unalomba, meg milyen kedves gesztus lenne elmosogatni 12 óra meló után, mikor az asszony otthon hegyezi a zabot egész nap!


Ez a nő orvosi eset, segítségre van szüksége - orvostól!

2010. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
36%

Helytelen, hogy egy anya megrugdalja a gyerekét, de attól még a gyerek valószínű szereti az anyját, az apját is, épp ezért biztos nem volt neki túl jó látvány, hogy az apja még pláne lekever neki kettőt. Megértem, hirtelen felindulásból lehet, hogy én is így védtem volna meg a fiamat, de hát könyörgöm... A nőnek pedig tényleg orvosra lenne szüksége, de talán ha eddig kapott volna otthon akár egy csöpp kis segítséget is, akkor most nem itt tartana. Heti 3x12 óra? Jaj hát meg ne sajnáljam már. Hány pasi van még így??? Van olyan aki több, mint 3x 12órázik mégse nyafognak, hogy ugyan már nem segítek mert egész nap dolgoztam. Attól, h a nő otthon van egész nap, otthon ő is ugyanúgy dolgozik. Takarít, mos, főz.

Valószínű a férj részéről ez nem az első ütés volt: "vertem le neki kettőt" vagy talán hármat? hát bocsánat, de azért milyen világban élünk?

Ezzel nem a nőt védem, nem is a kérdezőt. Egyik 19, másik egy híján 20!

Szegény gyerek. Biztos hiányzik neki az anya, az apa is egyaránt, még ha vele is van. Egyszóval biztos hiányzik neki a régi CSALÁD! EMBEREK!!!!!!!!

2010. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, de én is nő vagyok, anyukám is nő, dolgozik, nem háztartásbeli és soha nem várta el sem tőlünk sem aputól hogy a házimunkát megcsinálja. És érdekes, soha nem is nyávogott, hogy neki ezt kell csinálnia... Ne hasonlítsuk már össze a mosogatást, főleg mosogatógépbe egy olyan munkával, amivel pénzt keresünk..nem lehet egy lapon említeni.
2010. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
89%

13:58

A férjnek meg 12 óra robot robot robot éhbérért, ami annyira elég, hogy eltartsa a családját. Az a minimum, hogy akkor a nő se csak lógassa a lábát, hanem ha már ennyi szabadideje lett, akkor mosogasson, és takarítson. Meg te amúgy mit képzelsz? Ismét az van, hogy nőt nem bántunk. De az olyan, aki a gyerekét rugdalja a földön... nem is ember. Még ha szar kedved is van, ez akkor se jó, és igen, még ha depressziós vagy, akkor is megérdemelnél 2 nagy pofont ezért.


Esetleg gyereket szabad pofozni (sőt rugdalni, taposni) de nőt nem? Mióta ér többet egy nő egy gyereknél?


A nők komolyan ennyire védeni akarják most itt magukat? Ez rettentően szánalmas.


Bumm, a férjnek is szar kedve lett, mert az asszony rugdalta a gyerekét. Ergo a férfi se lehet bűnbak, mert ő meg pofozta a feleségét. Hoppá. Ennyit rólatok.


Aztán még a nő lelki gondját, baját lessük, de mi van velünk? Nem mintha nem próbálkozna ez a férfi. Kérdezte tőle nem egyszer, hogy mi a baj? (már ha olvastad az előző hozzászólásait is). A nő meg mindig: "semmi". Esetleg mit képzeltek, mik vagyunk mi? Gondolatolvasók?


Ezt a történetet olvasva csak ebből a szemszögből ezt tudom megállapítani. Ha tényleg így történt, akkor az összes "jajj, de hisz szegény nő" kommentelő elmehet a pi.csába.

2010. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolóval egyetértek. Mondom nőként felháborító, ahogy egyesek a női nemet védik. Bezzeg fordított esetben az lenne a válasz, ha a nő verte volna meg a férfit, hogy "Miért nem adtál neki még kettőt".


Hánynom kell...

2010. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!