Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem bekattant?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem bekattant?

Figyelt kérdés
Elkezd üvöltözni mindenféle ok nélkül. Múltkor fel is lökött. Néha tányérokat vág a földre, hogy nem mosogat el neki senki. Én néha 12 órákat dolgozom, ő háztartásbeli. Nem hiszem, hogy nem lenne ideje bepakolni a mosogatógépbe. Múltkor megpofoztam, mert a gyereket ellökte a földre és elkezdte rugdosni. Úgy futottam oda, és vertem le neki kettőt. Egyszerűen düh rohamai vannak. Ha próbálok vele beszélni a dologról, hagyjam a fenébe. Most válni akar, mert "megvertem", mikor a gyereket rugdosta. Szerintetek mit kéne lépnem? Nem vagyok agresszív típus, de a gyerekeimért ölök.
2010. okt. 30. 22:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
21%
Az anya sem onkélkül agresszív,valószinű nem előszőr vernek le neki kettőt...Bár most sajnos megérdemelte,ne a gyereket bántsa már,ha szar az élete...
2010. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem ok nélkül agresszív? Vannak, akiknek nem kell indok, hogy bekattanjanak, bekattannak azok maguktól is. Talán a nőcskével is ez volt.

Mellesleg: ha vernek egy nőt, az feljogosítja arra, hogy rugdossa a gyerekét?

2010. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 anonim ***** válasza:
Váljatok el,a gyereknek az lenne a legjobb...
2010. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 anonim ***** válasza:
100%

Oh, persze, egy nő nem ok nélkül agresszív... de a férfi igen? hát közlöm, h a férfi sem üt meg ok nélkül nőt. ha nem a nő a kiváltó ok, akkor a stressz, akármi, de érdekes mód ha ilyen eset van, senki sem keresi a férfiban a lelki okokat, őt rögtön el kell hagyni, stb...

Bezzeg, ha a nő agresszív, akkor pátyolgatni kell a kicsi lelkét, egyem meg...

a nők sokkal kiállhatatlanabbak, és többször lennének agresszívek, csak max nem mernek. nő gyakran vág pofán férfit, annál is inkább meri, mert tudja, hogy erre a férfi nem fog visszaütni, mert hát nőt nem ütünk meg...

én a kezét eltörném az ilyen nőknek, nő létemre. akik kifordítják a dolgokat, és csak azért mernek csapkodni, mert ők nők, őket úgysem bánthatják ezért...

2010. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 anonim ***** válasza:
22%

Ez a modern magyar családkép ahol mindenki ver mindenkit,mert apukának joga van verni a feleségét,anyukának joga van rugdosni a gyerekét,Az okot kéne feltárni...A streszz,boldogtalanság,kilátástalanság,stb-stb...

Egy normális családban ilyen nem fordul elő,mert normális emberek nem erővel oldják meg a problémákat,és normális anya nem e gyereken vezeti le a stresszt...Ilyen emberekkel foglalkozom,látom nap mint nap,hogy a családokban mi folyik...Ezek a tipikus látszat családok,ahol mindenki utál mindenkit,mindenki bánt mindenkit,saját munkám során ezt tapasztalom...

2010. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 anonim ***** válasza:
88%

17:35:

a sorrenddel baj van, amit leírtál. apa azért adott pofont anyának, mert az brutálisan bántotta a gyermekét. szerintem az az idióta, aki ilyen helyzetben nem lép semmit.

nem kell, h családminta legyen, ezért kell ezt az idegbeteg nőt kidobni, vagy diliházba zárni.

2010. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 anonim ***** válasza:
68%

Igazad van hogy nem kell hagyni hogy rugja a gyerekét,csak lelehet fogni,vagy egy pofon,de nem leverni kettőt, mindenki szerint aki szerint anyuka szar,elkéne gondolkodni ,hogy jutott idáig az idegbeteg anyuka.

A sulis lövöldözőket is híradóba nyomják csak épp elfelejtik közölni hogy évekig alázták bántották,őket a kedves osztálytársaik,csak erről nem beszélnek,csak hogy x y berontott fegyverrel és szarrá lötte a fél sulit...

Ezek a dolgok nem oknélkül történnek,elkéne gondolkodni,hogy mi váltja ki ezeket,mert a legtöbbnek előzménye van nagyon kevés az olyan ember aki csak úgy hirtelen bekattan.

Persze sajnos egyre több a skizofrén, személyíség zavaros turzulásos,idegzsába,téveszmész ember,és sokan nem szedik a bógyóikat se,nincs hely hazaküldik őket családjukhoz stb,és egyrev több az agresszív ember típús is...

És ottvan még a rejtett skizofrénia na azt a legnehezebb észrevenni...Mert rejtett,elég egy hang,szó,egy akármi,és máris bekattant az illető,de ez ritkább,mint aki előzmények miatt lesz kattant...Itt kéne tudni hogy az elmúlt évben mi történt a családban...

2010. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egy pofon oké ,kettő meg nem? a földön való rugdalásért minimum a belét kitiportam volna annak a ribancnak, a férj még jól visszafogta magát.

másokat is aláznak fiatalkorukban, mégsem lesznek tömeggyilkosok. azok már beteg emberek. nem érdemelnek megértést. eleve nagy baj velük, h a világot utálják a saját gondjaikért, aki így áll bármihez is, az megvetnivaló ember.

aki csendesen haragszik, magába zárkózik, inkább megmenthető, de aki sötét terveket kovácsol, vagy épp másokon éli ki az agresszióit - na, az ilyeneknek semmi keresnivalójuk a társadalomban.

2010. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim ***** válasza:
Aki csendesen haragszik, magába zárkózik,na épp az a veszélyesebb,mivel magába folytja,és hirtelen kitör belőle,mint egy vulkán,aki kiadja az jó,kikell adni...Amúgy általában a beforduló,csendeskék a soroztagyilkosok...De ez meddő vita...
2010. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
100%
a magába fordulók közt is van különbség... nekem is volt olyan időszakom, h utáltam a világot, de nem azon agyaltam, h hogy bosszuljam meg...
2010. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!