Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem bekattant?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem bekattant?

Figyelt kérdés
Elkezd üvöltözni mindenféle ok nélkül. Múltkor fel is lökött. Néha tányérokat vág a földre, hogy nem mosogat el neki senki. Én néha 12 órákat dolgozom, ő háztartásbeli. Nem hiszem, hogy nem lenne ideje bepakolni a mosogatógépbe. Múltkor megpofoztam, mert a gyereket ellökte a földre és elkezdte rugdosni. Úgy futottam oda, és vertem le neki kettőt. Egyszerűen düh rohamai vannak. Ha próbálok vele beszélni a dologról, hagyjam a fenébe. Most válni akar, mert "megvertem", mikor a gyereket rugdosta. Szerintetek mit kéne lépnem? Nem vagyok agresszív típus, de a gyerekeimért ölök.
2010. okt. 30. 22:27
 51/101 anonim ***** válasza:
21%
23:26 Na benned is aztán nagyfokú tisztelet van a nők iránt:ütni kell a nőt ha megérdemli.. Hihetetlen..
2010. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
83%

23:40

Ja értem. Csapja a gyerek fejébe akár a baltát is. Majd odaállok mögé, és mondom: lécci neee, naaa, ne legyél ilyen gonosz, naaaa, kérlek.


Idióta barom. Nem szoktam így beszélni, de az olyanok mint te... Most felidegesítettek.

2010. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
79%
Hirtelen bezizzent persze,ez nem most kezdődött valószinű,csak most jött el a csúcs,gondolom sok szőnyeg alá seprés volt idáig...
2010. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
34%
23:42 Én nem erről az esetről beszéltem,hanem a kijelentésedről...Ott voltál ennél az esetnél?Láttad hogy tényleg rugdossa a gyereket?Nem.Na akkor meg nem kell itt dühöngeni,mert itt csak az egyik fél írta le a sztorit...
2010. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
11%
23:40 vagyok. :) Én nem vagyok ideges... :)
2010. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
94%

23:55

Viszont nekünk erre a sztorira kell reagálnunk. Ha úgy történt, ahogy leírta, akkor a pofon mellett a válást is kijelentettem volna.

2010. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
31%
Én mondjuk meghallgatnám a feleség verzióját is, mert így nagyon egyoldaló a történet, és nélkülöz mindenféle objektivitást. Olyan nincs, hogy valaki minden ok nélkül egyszer csak elkezdi rúgdosni a saját gyerekét, és nem lehet vele beszélni. Ennek oka van, ami nagy valószínűséggel maga a Kérdező. De ez csak találgatás...
2010. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a pofon jogos volt. Ha én is bántalmaznám a gyerekünket, akkor jogosan kapnék a páromtól. És nem az a megoldás, hogy rögtön beadom a válópert, mert ha jól emlékszem (habár én nem raktam le az esküt) de nem azt szokta kérdezni a házasságkötő, hogy jóban rosszban együtt lesznek e? Szóval előbb meg kell beszélni, de azt ne nagyon mondogasd neki, hogy a barátnői szerint is furcsa, mert akkor megint csak megalázva érezné magát. Én már voltam itthon 5 hónapig munkanélküli (gyermekünk születése előtt jóval), tény, hogy úgy éreztem bekattanok, de ilyen dühkitöréseim azért nem voltak. Most meg 3 hónapja született kislányunk, azóta itthon vagyok vele, az elején egész nap visított, nap végére meg is fájdult a fejem, és előfordult, hogy felment bennem a pumpa, de olyankor betettem a gyereket a kiságyba, kimentem a szobából, és addig nem mentem vissza, amíg mosolyogni nem tudtam rá. Azóta már összeszoktunk:D

Egy anya soha-de soha ne üsse meg a gyermekét. (Nevelő célzatú pofont elfogadok, de valószínű nem erről volt szó)

2010. okt. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
69%

az ilyen nőt én is ütném...

persze, a válaszolók nagy része nő, azért ítélnek el, h megütötted, de ilyenért megérdemelte. ez nem az az indok nélküli asszonyverés.

mit tudják ők, milyen az, ha az anyaminta egy anyának nem nevezhető csőcselék. írják az okosok, h persze, kedvesnek kell lenni vele és megértőnek... és a szenvedő családot ki érti meg? a kívülállók mindig csak okoskodni tudnak, halvány f*ngjuk sincs, milyen ilyenben élni...

én tudom. ezért vetem meg az anyám, és a nőket, nő létemre.

21l

2010. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
31%

ajjajjj besokallt a monotóniától, h egész nap otthon ül, és még a háztartást sem tartja rendben, meg biztos depressziós szegény, mert kirúgták, és most túl uncsi az élete szegénykének, nagyon tudom sajnálni....akár mi is van vele, az enm ok arra, h a saját gyerekét a földön rugdossa, ez nagyon durva!!! Mondjuk én biztos nem adnék egy pofont sem a feleségemnek, akármit is csinál, elég lett vna rászólni, vagy lefogni......

Ha mindenki mindenkit üt ver, akkor alapvetően a légkörrel van a baj, mert sztem ez abszolút nem normális, h a gyereket rugdossuk, aztán a feleség kap két pofont.....mint a Mónika show-ban, komolyan........

2010. okt. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!