Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem bekattant?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem bekattant?

Figyelt kérdés
Elkezd üvöltözni mindenféle ok nélkül. Múltkor fel is lökött. Néha tányérokat vág a földre, hogy nem mosogat el neki senki. Én néha 12 órákat dolgozom, ő háztartásbeli. Nem hiszem, hogy nem lenne ideje bepakolni a mosogatógépbe. Múltkor megpofoztam, mert a gyereket ellökte a földre és elkezdte rugdosni. Úgy futottam oda, és vertem le neki kettőt. Egyszerűen düh rohamai vannak. Ha próbálok vele beszélni a dologról, hagyjam a fenébe. Most válni akar, mert "megvertem", mikor a gyereket rugdosta. Szerintetek mit kéne lépnem? Nem vagyok agresszív típus, de a gyerekeimért ölök.
2010. okt. 30. 22:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
68%

22:58

Nyugi kérdező, sok itt az olyan, akiknél a szülő az első, gyerek az utolsó. Egy gyereknek akkor se lenne joga védekezni a szemükben (itt megvédeni), ha az anyja/apja baltával rontana rá.

2010. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
82%

Én is lezúztam volna az asszonyt, ha a gyerekünket a földön rugdossa.


De az a hozzászóló meggyőzött, a ki azt írta, hogy elég csak ellökni.

De nem biztos, hogy került már ilyen helyzetbe, könnyű utólag okosnak lenni.

2010. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
28%

én pont most hagytam ott a pasimat mert megütött.

akármilyen ideges is vagy,nem üthetsz meg nőt!!

Természetesen az anya sem rughat bele a gyerekbe!!

Itt mindketten hibásak vagytok.

Nem tudom mi a megoldás. Egy családsegitő nem ártana. A feleségednek meg szines programok,tényleg bele lehet hülyülni az otthonülésbe.

De: nem lehet hogy valami más baja is van neki? Mi van ha mondjuk beleesett egy másik pasiba,de az eszével tudja hogy nem lehet vele,ezért a gyereken tölti ki a frusztrációját? Ez csak egy megérzés. Kérdező ne ess nekem csak mi van akkor? Saját példa,azért mondom

2010. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
64%

ha valakit kirugtak attól nem lesz senki idegbeteg szerintem..

és nem kezdi a saját gyerekét rugdosni...


itt az a kérdés h te még szereted e őt a szived mélyén?

2010. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
15%

Szexeltek?

A kielégületlen nők frusztráltak agresszívak...Talán törődni kéne vele,szexelni,és nem pofon verni,valószinú tele a töke a háztartással a gyerekkel és a folyton egyedül van otthon dologgal...

2010. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
96%
Hát aki ilyen fantaszikusan okos, és oszta az eszet, hogy így meg úgy, azt én szívesen megnézném, hogy ot abban a pillanatban miként cselekszik, mikor a férje vagy a felesége elkezdi RUGDOSNI a gyereket. Mert én is nekiesnék, az biztos, pedig nem vagyok egy agresszív alkat. De mikor azt látom, hogy valaki rugdossa a gyerekemet (legyen az BÁRKI), akkor rohadtul nem fogok azon agyalni, hogy most szépen kézenfogva elvezetem onnan, esetleg még felszolgálok neki teát és süteményt. Ez ÖSZTÖN, ilyenkor egy normális szülő azonnal csinál valamit. Ha nem is verem meg, akkor az a minimum, hogy istenesen félrelököm a gyerek mellől. És ne értse félre senki, nem az erőszakot pártolom, de itt most nem arról van szó, hogy valaki előre kitervelten, rendszeresen veri a feleségét ok nélkül.
2010. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:
71%

HÁt én is felpofoztam volna elég alaposan :)


DILIDKI :) más nem nagyon segít. vagy vehetsz esetleg egy kényszerzubbonyt :) legközelebb meggondolja mikor hisztériázik :) de most komolyan.


32/N

2010. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
19%

Lehet, hogy bekattant, lehet, hogy ideges mostanában, és nagy hiba volt bántani a agyereket - de akkor sem kellett volna megütnöd, bőven elég lett volna lefognod. A gyereknek örök életre szóló trauma, ha ilyet lát (tapasztalat), akármi az oka. Én is válni akarnék a helyében.

29/N

2010. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
75%
23:03-as vagyok. a saját példát arra értettem,hogy én is mikor egy hosszú kapcsolatban beleszerettem másba, iszonyat frusztrált voltam,bár nekem nincs gyerekem,de én meg a páromat b@sztattam folyton. Nem felmenteni akarom a nőt,de könnyen lehet hogy valami nagy gáz van a lelkével. Beszéljetek erről,szedd ki belőle valahogy mi a baja!!!
2010. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:
100%
A feleség helyében is belátnám, ha magamhoz tértem, hogy nem a férjem a gonosz bántalmazó.
2010. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!