Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tisztítótűz? Igy kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztítótűz? Igy kéne?

Figyelt kérdés

Ámbár nem válok, mégis igy élem meg ezt a dolgot életkoromnál fogva, továbbá mert nemigazán úgy ért véget a dolog, ahogy megérdemeltem volna (25F)


Tehát végetért egy lánnyal egy komoly kapcsolat, és elvileg a darabokat össze kell szedni és meg kell szabadulni tőlük. Gondolok itt az elektronikus levelekre, képeslapokra, könyvek amiből együtt tanultunk, fényképek tehát a tárgyakra. Én legalábbis igy hallottam.


Én valahogy máshogy érzem. Úgyérzem, hogy akkor szegényebb lennék valamivel, vagy visszamennék 1 évvel ezelőttre, amikor szintén semmim nem volt. Jól telt el ez az egy év, jól éreztem magam, de nem akarom kidobni az ablakon. Mintha meg se történt volna.


Inkább azok válaszoljanak, akik tényleg váltak, akik tényleg vesztettek és újrakezdték, tehát nem 14 évesek akik pl azért mentek szét 1 hét után mert MSN-en nem válaszolt időben...


2010. nov. 1. 17:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem "divat", meg tömegvélemény kérdése, egyszerűen az számít TE hogy érzed jobban magad, van aki mindent megtart egy dobozban, van aki mindent kidob.
2010. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!