Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok arról a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a nőről, aki 15 év után elválik a férjétől, mert a férj megrokkant egészségileg és már nem képes szexuálisan kielégíteni őt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 23:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Imádnivaló, amikor egy idegent sértegettek... Mit tudtok ti a valós indokairól, hogy milyen ember lehet ő, milyen a férje, miért döntött a válás mellett? Megjegyzem, még ha egy szent férfit és egy tökéletesen jó házasságot hagyott is ott, akkor sem ítélném el, de ti csak nyugodtan röfögjetek itt tovább...
2010. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%

15 év házasság megalkuvóvá teszi az embert!


Ha az elhagyott férfi helyében lennék, megérteném miért hagy el, de nagyon nagyot csalódnék is. Viszont elengedném...


20/L

2010. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%

elítélem.

soha , semmilyen körülmények között nem hagynám el a férjem, jóban-rosszban kitartok mellette. előbb hagy el ő engem szerintem.

a szex az egy dolog, a szeretet, szerelem az meg a legfontosabb. én ilyen hülye, maradi gondolkodású vagyok.

2010. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Van aki ezt be tudja vállalni, ezt a lemondást, és van aki nem. Mindkettőt megértem, főleg ha tisztességesen a másik elé áll és ezt elmondja neki.

Még mindig jobb megoldás, mint hogy a másik fél rendszeren más nőkkel, pasikkal fekszik le.

Senkitől nem várható el, hogy ilyesmiről lemondjon, hisz a szerelem egyik nyelve a szex.Ez kb. olyan lehet, mint mikor azt mondják, soha többet nem érintheted meg a párod.

2010. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
Látszik, hogy itt a válaszadók 90%-a nő. :)
2010. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nana, aki maximálisan elítéli az is nő :) Nézd meg, le is van pontozva a válaszom, mert nem az alapján ítélem meg az esetet, hogy aki válni akar az egy nő. Hánynom kell attól, ha valaki a nemek alapján ítél meg valamit. Itt az oldalon iszonyúan látszódik a nemek iránti szimpátia, hála istennek a "való világban" azért ez nincs így.
2010. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%

Fordítsuk már meg a helyzetet: jogosan hagyja el (vagy csalja meg) a férj a feleséget, ha az pl. szülés után nem él vele szexuális életet?

Az itt olvasottakból kiindulva az persze teljesen rendben van.

És arról még nem hallottunk semmit, hogy a pár keresett-e áthidaló megoldást, a férj próbálta-e másképp kielégíteni, a nő próbált-e nyitott lenni erre.

Mondjuk megértem, és tapasztaltam is, hogy ha valaki beteg, akkor nem biztos, hogy ahhoz tudja venni a fáradtságot, hogy még kielégítse a párját, amikor van elég baja. Azért ahhoz is kell egy hangulat, egy ráérzés.

2010. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
De miért is kellene megcsalni. Én inkább lemondanék a szexről, mint hogy megcsaljam vagy elhagyjam a beteg férjem. Szerintem önző az ilyen nő.
2010. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

Semmivel nem rosszabb, mint mikor a egy férfi azért hagy el 15 év után egy nőt, mert az már "nem elég kívánatos"

És ez a gyakoribb.

Szóval annyira nem kell sajnálni a férfiakat.

2010. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját esetemet tudom leírni. Én egy kerekesszékes férfi vagyok. 10 éve vagyunk házasok a feleségemmel, de én mindig mondtam neki, hogy hagyjon el nyugodtan, mert gyönyörű és fiatal még. Ja a balesetem nem sokkal a 4. házassági évfordulónk után történt. Deréktól lefelé nem működök sehogy sem. De persze igyekszem szeretettel kedvességgel, meg mindennel ami tőlem telik kárpótolni azért amit már nem adhatok meg. Persze együttléteink azért még vannak, mert a kezem meg a szám tudom használni még de ez nem ugyan az mintha egészséges lennék. A feleségem így is szeret engem, mert nem önsajnáló magamba temetkező áldozat lettem aki csak magával foglalkozik. Bár ide nem írtad hogy a férjed hogy áll hozzá a dologhoz, de gondolom ha csak egy kicsit is megpróbálna másképp állni a dolgokhoz akkor Te sem gondolkodnál a váláson. Itt szerintem nem az az alapvető probléma, hogy van-e együttlét vagy sem, hanem az hogy ennek ellenére boldogtalan vagy mellette, mert nem figyel oda rád. Lehet úgy is betegnek lenni, hogy azért nem csak magunkkal vagyunk elfoglalva, mert az hogy velünk mi történt vagy mit történik nem a feleség hibája és ettől függetlenül még neki maradtak érzései vágyai. Szerintem ne mondj le a boldogságról, ha úgy érzed, hogy boldogtalan vagy hagyd el. Ez neked is jobb lesz, meg neki is, mert ha csak veszekedtek az az ő betegségén is ront. Meg lehet hogy a fene nagy önsajnálatából épp így rázod fel.
2010. nov. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!