Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok arról a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a nőről, aki 15 év után elválik a férjétől, mert a férj megrokkant egészségileg és már nem képes szexuálisan kielégíteni őt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 23:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves Utolsó hozzászóló ! Nagyon felemelő a történeted. Sok boldogságot kívánok nektek!

2010. nov. 17. 01:27
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
Hát teljesen igaza van a nőnek. Ti férfiak, pont ti!!! Együtt maradnátok a nővel, ha ilyen baja lenne? Hát persze, hogy nem!! Egy életünk van!
2010. nov. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Hát nem is tudom, próbálom magam beleképzeli ebbe a helyzetbe, én is elég sznvedélyes nő vagyok. Nem tudnám elhagyni a férjem,megszakadna a szívem érte. Inkább máshogy próbálnám megoldani, hogy mindkettőnknek jó legyen. Orálisan v szexpartnert tartanék, de elhagyni őt soha!!!
2010. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintetek mi a jobb : lelépni vagy maradni és tartani egy "játszótársat"?

Férfiak! Ti hogy élnétek meg?

2010. nov. 17. 10:54
 25/29 anonim válasza:
Szerintem a férfiakat ne kérdezd. Abszolút együtt tudok veled érzeni, bár nem tudom, hogy milyen szálak fűznek még a férjedhez.Ha már nem szereted, nem kívánod, csak sajnálatból maradnál vele, akkor inkább hagyd el. Szerintem ő is ezt mondaná. Ha szereted és nem akarod őt elhagyni, "csak" a szex áll a háttérben szerintem oldd meg máshogy.Tarts szeretőt, aki csak ezt az igényed elégíti ki, teljesen érzelemmentesen.Én biztosan ezt tenném.
2010. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
nem figyelt a "kitartasz a párod mellett betegségben egészségben" résznél....
2010. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Sosem szerette. Ha valakit szeretünk, a tolószék sem választ szét a másiktól, hanem mellette marad. Ebből is látszik, hogy a kapcsolat csak anyagi élvezetről szólt. A szeretet pedig lelki megnyilvánulás.
2010. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

óóó...ezt a témát csak nem azért dobtad fel mert olvastad itt a gyk-n? ne...sztem hanyagoljátok ezt a témát...úgyis csak a sok álszenteskedő írogatja, hogy akkor no továbbiakban szex és maradok a férjem mellett...hagyjuk...

(bár én nem hagynám el a párom emiatt, valszínű ideig-óráig húznám szex nélkül, de hosszútávon nem...biztos találnék rá alternatív megoldást...ugyhogy a párommal maradjak...de kitudja? hisz nem vagyok ebbe a helyzetbe...és azt kívánom h soha nem is kerüjlek...)

22L

2010. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel. Ennyi álszent embert még én sem láttam. Létezik még olyan, hogy házasság szentsége? Ha igen mondjátok meg hogy melyik bolygón?! Ebben a kis városban ahol élek, nem tudok olyan párt mondani, aki ne tartana szeretőt. Ezt hozta a mai világ. Ha rám hallgatsz tedd azt amit a szíved diktál..és a tested követel..
2010. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!