Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válljak, vagy adjak esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válljak, vagy adjak esélyt?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok házas. Kisbabánk lett és valahol ez volt az ok, hogy összeházasodtunk. Nagyon szélsőséges kapcsolat. Úgy voltam vele, hogy a kislányomnak kell megadnom az esélyt, hogy normális családi körülmények között nőljön fel. 27 éves nő vagyok, ő meg 24 éves. Diplomám van, neki szakmunkás. Iszik,gyógyszereket szed...én egyiket sem. Hatalmas mérföld kövek vannak köztünk. Az érzelmek? hmmm...Nem tudom,hogy mennyire vannak. 3 hónapja szültem, azóta 3szor voltunk együtt. Veszekedés az már volt vagy 100szor. úgy érzem, hogy be pánikolnék, ha egyedül kellene felnevelnem a kislányom, de közben sokszor úgy érzem megbolonulok. Iszik, alig törödik velem, de közben tilt mindentől, féltékeny mindenkire. Lehet, hogy lenne más utánna, de attól a mástól pedig a kislányomat félteném, mert tudom, hogy az a más sosem tudná úgy szeretni. Legyek még türelemmel, vagy adjak ultimátumot, vagy... ti mit tennétek? ( a kislány érdekei az elsö)
2010. nov. 9. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Válj. A kislánynak ő marad az apja mindenféleképpen. Te mag keress egy másik férjet!
2010. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Ez a házasság hamvaiban hever. Semmi éltelme nincs folytatni. Inkább azzal adnál esélyt a gyermekednek, ha kivonnád ebből a környezetből /italozó, veszekedős apa/ Később, ha találsz egy normális embert, éppúgy szeretheti a kislányodat, mint az "igazi" apja. Ha vele maradsz, két ember biztos rámegy: te és a kislányod.
2010. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
76%
Egyetértek az első válaszolóval. Amúgy meg nem biztos hogy nem szeretné úgy a nevelőapja, vannak olyan nevelőapák akik úgy szeretik a párjuknak a gyerekeit, mintha saját volna:)
2010. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
76%
Hidd el más férfi is tudd úgy szeretni egy babát mint az édes apuka..... amúgy azt írod a baba az első....akkor mi a fenének adnál esélyt egy ilyennek?! gondolom tudtad a házasság előtt is hogy különbségek vannak köztetek....én dobnám! MERT NEKEM valóban a kislányom lenne az első! ultimátumot ne adj nincs értelme......nem fog megváltozni! én nem szültem volna egy olyan embernek aki iszik meg gyógyszerezi magát......felnőtt érett tanult nő vagy! gondold át a dolgokat és dönts belátásod szerint.... én kettesben folytatnám a kislányommal nyugodtan szeretetben!
2010. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik,igaz az,hogy a diploma csak papírt ad,de észt nem.

A párod fiatalabb,iszik,gyógyszerezi magát,veszekedtek állandóan,szélsősőéges a kapcsolatototk,de te mégis szültél egy ilyen kapcsolatba gyereket! Mit vártál ettől? A pasas nem fog megváltozni,csak egyre rosszabb lesz!

Biztosan nem lesz könnyű egyedül nevelni a kislányodat,de még mindig jobb NEKI,ha elválsz és küszködsz az apja nélkül. Tarthatják a kapcsolatot,legalábbis addig,amíg az ital teljesen tönkre nem teszi. Ha viszont maradsz ebben a házasságban, a kislányod tönkremegy.

2010. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp válás lesz a vége. Legyetek túl rajta mielőbb. Nem is értem, hogy bírod. Nem is kellett volna házasodni.
2010. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Minél kisebb a lányod, mikor megismerkedik az új pároddal, annál szorosabb kötelék alakul ki köztük. Inkább most mint 3-4 év múlva "válts", mert most még nem kell külön megmagyarázni neki hova lett apa, hiszen abba nő fel hogy nem vele éltek, ráadásul ha iszákos, veszekedős akkor egy idő után félne az apjától ha vele maradnál. Gondold át!
2010. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Gondolom ezek a jelzők, ezek csak a házasság és a baba születése után jelentkeztek...:P
2010. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nézd, már most sem adod meg a picinek a lehetőséget arra, hogy normális családi körülmények között nőjön fel. Egy olyan ember, aki iszik és gyógyszerezi magát, nem érdemes arra, hogy egy kisgyerek legyen a közelében.


Ha a helyedben lennék, én elválnék.

2010. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj a jövőtől. Én is váltam egy kicsi lánnyal, és annyira örülök, hogy úgy döntöttem. Már 26 éves a lányom. Időközben megismerkedtem egy rendes, család szerető emberrel, akivel összeházasodtunk. Szereti a lányom, és ő is a pótpapát.
2010. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!