Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy egy megcsalás nem tönkretesz, hanem megment egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szinte semmi.. legalábbis Nálam.. Ha megcsalt, mehet amerre lát..
2008. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ezt a magam részéről el sem tudnám képzelni,hogy egy megcsalás mentene meg egy kapcsolatot.Nálam ez megbocsájthatatlan dolog lenne.Ha baj van egy kapcsolatban,azt jobb inkább megbeszélni,nem hinném,hogy az lenne a megoldás,hogy meg kell ahhoz csalni a másikat.
2008. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég kicsi, de van rá példa, személyesen ismerek egy ilyen házaspárt.
2008. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan párok ahol ez beválhat. Viszont ez nem túl gyakori. Szerintem kb. az emberek 0,3%-ánál működhet ez a dolog. :D
2008. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem megmenti,hanem tönkreteszi a kapcsolatot.

A bizalom egy életre elveszik még akkor is,ha a pár együtt marad.Mindig kételkedni fog azután a megcsalt fél,még akkor is,ha már megbocsájt.Szerintem egy jól működő kapcsolatot nem érdemes ezzel tönkretenni.Ha meg nem működik,külön kell válni.A megcsalás egy mocskosul aljas szemét dolog.A másik félnek nagyon megalázó,lelkileg teljesen tönkreteheti.

2008. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem 0%-ban lenne hasznos
2008. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat biztos nem nagy az eselye, de egyik jo baratnomnel azert pont ez mentette meg. A srac nem torodott vele, mert tudta h akarmikor a csaj ott van neki. S aztan a csaj megcsalta ,-csak csok- persze oszinten bevalotta, s a srac nem hagyta ott, hanem megbocsajtott, es most sokkal szebben banik vele, mert eszrevette h elveszitheti.
2008. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

én elkövettem a hibát! megcsaltam a barátomat!

ez kb 3hete történt...összeszedtem magam elmondtam neki,lesz ami lesz alapon...majdnem bebuktam!

de megmenekültünk,és azóta még sokkal jobb együtt,erősebb a szerelem mind2nk részéről!

2008. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
70%

Érdekes,de nálunk jól sült el a dolog.A férjem 1 éve csalt meg,nehéz időszak volt,1 hónapig külön voltunk,aztán a válás helyett újrakezdtük.A bizalom lassan,de visszatért,és azóta jobban ragaszkodik hozzám,mint valaha.Újra szerelmesek vagyunk,megbecsüljük egymást,és jelenleg terhes vagyok az első gyermekünkkel :)

Amúgy az élet kiszámíthatatlan,bármi megtörténhet a jövőben,de EGY esély mindenkinek jár.

2008. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem megcsalt a barátnőm, de megbocsátottam neki. Gondoltam egyszer megérdemli. Már 11 hónapja vagyunk együtt. Ez 8 hónapja történt de most mondta el magától. Remélem jól sül el! És megbecsüli nemes tettemet! Több esély nem jár neki! Dehát szeretem!
2009. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!